Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Inspiracje i Tematy
 
Biblioteczka

Nowe media relations

Anna Miotk
 
10 lutego 2017


Ok³adka ksi±¿ki z autografem
Okładka książki z autografem
Specjalista PR nadal zajmuje się relacjami z mediami, ale rządzą się one innymi prawami. David M. Scott zaleca wąskie profilowanie listy mediów, aby notki otrzymywały tylko te osoby, których dana tematyka dotyczy. Firma powinna być też obecna w serwisach, w których dziennikarze szukają newsów. Fragment książki Anny Miotk „Nowy PR”.
 więcej ->
Biblioteczka

Struktura programu lojalnościowego (dekalog)

Maciej Tesławski
 
1 lutego 2017


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
„Program lojalnościowy” uruchamiany dla marki, której celem strategicznym jest wyłącznie sprzedaż i ze sprzedaży rozliczani są wszyscy w firmie, nie ma sensu. Nigdy nie będzie prawdziwym programem lojalnościowym. Mechanizmy mające na celu wyłącznie wzrost sprzedaży spowodują, prędzej czy później, zamianę tego programu w retencyjny, czyli niekończącą się promocję sprzedaży. Fragment książki „Konsument wierny jak pies”.
 więcej ->
Trendy


Tomasz Weso³owski
Tomasz Wesołowski
„Rewolucją będzie to, czego konsument nie będzie już musiał robić” – tak o przyszłości wykorzystania AI mówi Tomasz Wesołowski, praktyk branży internetowej, obecnie CEO firmy 2040.io, która pracuje nad biznesowym zastosowaniem sztucznej inteligencji. Nasz rozmówca przewiduje znaczne zmiany w pracy w marketingu i reklamie, a dla działów sprzedaży szykuje pomocnika imieniem Edward. więcej ->
Biblioteczka

Big data, czyli wykorzystanie cyfrowej analityki

Krzysztof Ratnicyn
 
25 stycznia 2017


Na pytanie, co stanowi dziś największą wartość w biznesie, wielu ekspertów odpowie, że informacja, ta pożyteczna i uzyskana we właściwym momencie. Informacja – jej jakość, standardy przechowywania oraz umiejętności przetwarzania i analizy danych – stanowi kapitał nie do przecenienia. Jest bowiem źródłem wiedzy o klientach, otoczeniu rynkowym, jakości produktów i usług oraz potrzebach rynku. Fragment książki Krzysztofa Ratnicyna „Jak nowe technologie zmieniają biznes”.
 więcej ->
E-mail marketing


Podstawy kampanii, które warto znaæ <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; kaisorn - Fotolia.com</a>
Podstawy kampanii, które warto znać © kaisorn - Fotolia.com
Organizując event, warto pamiętać o wszystkich możliwościach i kanałach jego promocji. W ten sposób zwiększamy zasięg kampanii, zaangażowanie uczestników i... sprzedaż biletów. Do czego przy realizacji tych celów może się nam przydać e-mail marketing?
 więcej ->
Public Relations

Od wykładowcy do gospodarza przyjęcia

Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Media tradycyjne nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – twierdzi Anna Miotk. Autorka książki „Nowy PR” mówi też o tym, jakie zadania ma przed sobą piarowiec w czasach, kiedy firma nie powinna już wygłaszać komunikatów, lecz uczestniczyć w rozmowie z klientami. Na koniec nasza rozmówczyni dzieli się swoimi ciekawymi doświadczeniami zdobytymi... w chórze.
 więcej ->
Public Relations

Nie ma jasno wytyczonych granic

Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Nie ma dziś jasnej granicy między PR-em a marketingiem. Ale czy to znaczy, że w modnym nurcie „snucia opowieści o marce” można zacząć mijać się z prawdą? I czy PR powinien być rozliczany z efektów w podobny sposób jak reklama? Z Anną Miotk, dyrektor ds. komunikacji w PBI, autorką niedawno wydanej książki „Nowy PR”, rozmawia Jacek Szlak.
 więcej ->
Prawo


Jak zaklasyfikowaæ i rozliczyæ dzia³ania, aby byæ w zgodzie z prawem? <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; contrastwerkstatt - Fotolia.com</a>
Jak zaklasyfikować i rozliczyć działania, aby być w zgodzie z prawem? © contrastwerkstatt - Fotolia.com
Usługa organizacji akcji marketingowej i wydania nagród nie powinna być traktowana jako świadczenie kompleksowe – tak aktualnie orzekają sądy. Dostosowanie oferty działań do potrzeb klienta i zminimalizowanie ryzyka przedsiębiorcy nie jest jedynym problemem agencji marketingowych. więcej ->
Trendy

Photoshop trafi na śmietnik?

Sonia Horonziak
 
11 stycznia 2017


Kto zdobywa siê na szczero¶æ &#8211; wygrywa
Kto zdobywa się na szczerość – wygrywa
W ciągu ostatnich lat niektórzy koneserzy kalendarza marki Pirelli mogli czuć się nieco rozczarowani. Nie ma modelek w śmiałym negliżu, o wizerunkach nieziemsko wygładzonych w procesie graficznej obróbki? No właśnie – nie ma, bo ekskluzywne wydawnictwo marki doskonale nadąża za światowymi trendami. więcej ->
Marketing internetowy

Nie ma bata na boty

Mateusz Lubczański
 
11 stycznia 2017


Depczemy botom po piêtach, nie umiemy byæ krok przed nimi <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; alphaspirit - Fotolia.com</a>
Depczemy botom po piętach, nie umiemy być krok przed nimi © alphaspirit - Fotolia.com
Automatyzacja – także w reklamie – idzie do przodu w zdumiewającym tempie. Zjawisko to nie oznacza jednak samych korzyści. Z jednej strony otrzymujemy kampanie doskonale dopasowane do zainteresowań konsumentów. Z drugiej okazuje się, że prawdziwych osób odbierających te majstersztyki targetowania jest coraz mniej.
 więcej ->


[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-02-16
Podczas walnego zebrania członków PSPR, które odbyło się 15 lutego, powołany został nowy zarząd stowarzyszenia.
2017-02-16
W październiku 2016 r. pracę w BrainJuice Group rozpoczął Paweł Lach. W agencji powierzono mu stanowisko dyrektora operacyjnego.
2017-02-15
Z początkiem marca do zespołu domu mediowego Codemedia dołączy Tomasz Trojnar. Obejmie stanowisko communication directora i zajmie się tworzeniem nowych koncepcji rozwoju spółki oraz pozyskiwaniem klientów. Do tej pory związany był m.
2017-02-13
Michał Włodarczyk dotychczas był szefem zespołów Gemiusa zajmujących się obsługą wydawców i sieci reklamowych, reklamodawców oraz branży e-commerce. Od początku lutego pełni funkcję dyrektora sprzedaży na rynku polskim.
2017-02-13
10 lutego rada nadzorcza spółki Energa powołała w skład zarządu V kadencji trzech nowych członków. Prezesem zarządu został Daniel Obajtek, wiceprezesem zarządu ds. finansowych Jacek Kościelniak, a wiceprezesem ds.
2017-02-10
Stanowisko marketing managera w Neinver Polska objął Adrian Wincenty Zawadzki. Przez ostatnie 10 lat związany był z Metro Properties.
2017-02-09
Witold Michalik, autor sukcesu marek lodów Nestlé, po niespełna 25 latach odchodzi na emeryturę. Pracę w tej firmie rozpoczął w 1993 r.
2017-02-08
Rada nadzorcza Orange Polska powołała na kolejne kadencje Mariusza Gacę, wiceprezesa zarządu ds. rynku konsumenckiego, Macieja Nowohońskiego, członka zarządu ds. finansów oraz Jacka Kowalskiego, członka zarządu ds. zasobów ludzkich.
2017-02-07
Ewelina Nowińska awansowała w strukturach brokera reklamy kinowej KinAds. Objęła stanowisko dyrektora biura reklamy.
2017-02-07
Nowo utworzone stanowisko agency sales directora w Sarigato objął Jakub Rzepka, który dotąd pełnił funkcję agency sales managera.
2017-02-07
Z początkiem roku do zespołu firmy Data Exchanger dołączył Robert Olszewski. Objął nowo utworzone stanowisko dyrektora sprzedaży.
2017-02-06
W styczniu do zespołu BBDO Warszawa dołączył Maciej Wokitajtis. Został zatrudniony na stanowisku head of interaction and engagement design. Zajmuje się kreacją koncepcji niestandardowych i treściami wykorzystującymi nowe technologie.
2017-02-06
Od 1 grudnia 2016 r. w zarządzie Promedica24, firmy działającej na rynku opieki nad seniorami, zasiada Piotr Haładus.
2017-02-06
Do MEC dołączyła doświadczona menedżerka z branży reklamowej, Monika Więch. Pokieruje jednym z zespołów obsługi klientów agencji.
2017-02-06
Stanowisko creative directora w agencji kreatywnej Stämpfli Polska objęła Joanna Burbridge. Monika Dąbrowska została account directorem.
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 614 (13.02)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 606 (10.02)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.049643993377686