Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
DesignInspiracje i Tematy
 
Agnieszka Szóstek
 
11 kwietnia 2017


Prototyp doskonalony dla dobra ma³ych pacjentów
Prototyp doskonalony dla dobra małych pacjentów
Postęp technologiczny jest dziś tak szybki, że raz po raz dostajemy do rąk rozwiązania, jakich jeszcze świat nie widział. Jak projektuje się takie innowacje z perspektywy potrzeb użytkownika? Nie da się przecież zapytać go o potencjalne doświadczenia z użytkowania produktu, którego nie jest on w stanie nawet w pełni sobie wyobrazić... więcej ->


Mateusz Lipski
 
6 maja 2016


Pozwólmy specjalistom pokazaæ, na co ich staæ <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; stokkete - Fotolia.com</a>
Pozwólmy specjalistom pokazać, na co ich stać © stokkete - Fotolia.com
Grafika użytkowa jest mocno osadzona w kulturze i buduje otaczającą nas rzeczywistość. Trudno temu zaprzeczyć w dobie komunikacji obrazkowej. Tworzenie komunikacji wizualnej marki czy wydarzenia musi być zaś oparte na wartościach, które są zrozumiałe dla obu stron zaangażowanych w ten proces. Czy powstanie odważny, nietuzinkowy layout niosący zamierzony przekaz? To zależy od dialogu oraz poziomu zaufania, jakim zleceniodawca darzy studio graficzne. więcej ->


Łukasz Piosik
 
8 lipca 2015


Domowe projektory staj± siê coraz modniejsze
Domowe projektory stają się coraz modniejsze
Dobrze jest coś przegryźć podczas oglądania filmu w domowym zaciszu. Pizza wydaje się całkiem dobrym wyborem, zwłaszcza jeśli – tak jak w Hongkongu – głodny kinoman może wraz z nią dostać zarówno film, jak i projektor. O ile wcześniej nie wyrzuci pudełka do kosza. więcej ->


Hubert Turaj
 
20 marca 2015


Intranet dla organizacji o z³o¿onej strukturze to prawdziwe wyzwanie
Intranet dla organizacji o złożonej strukturze to prawdziwe wyzwanie
Krakowskie studio Edisonda zaprojektowało jeden z dziesięciu najlepszych intranetów 2015 r. według Nielsen Norman Group. Tauronet – intranet Grupy Tauron konkurował z projektami realizowanymi dla UniCredit czy Adobe. Jak wyglądał proces projektowania? Jakie trudności należało pokonać? więcej ->


Dariusz Firszt
 
10 marca 2015


Trudno obej¶æ siê bez zdjêæ w czasach kultury obrazkowej <a href="http://photogenica.pl/zoom/PHX31814133/" target="_blank">&#169; konradbak/Bank zdjêæ Photogenica</a>
Trudno obejść się bez zdjęć w czasach kultury obrazkowej © konradbak/Bank zdjęć Photogenica
Wyszukanie właściwego zdjęcia w zasobach banku zdjęć jest stosunkowo łatwe. Większość czołowych banków oferuje możliwość szybkiego zakupu i samodzielnego pobrania fotografii w trybie online. Lecz co właściwie oznacza „zakup zdjęcia”? Jak nabywca może korzystać z fotografii? więcej ->


Bartosz Mozyrko
 
5 listopada 2014


Czasem do projektowania nie wystarcza o³ówek i kartka <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; ronstik - Fotolia.com</a>
Czasem do projektowania nie wystarcza ołówek i kartka © ronstik - Fotolia.com
User experience pozwala realizować projekty w duchu filozofii zorientowanej na użytkownika. Pracę nad nimi znacznie ułatwiają narzędzia przeglądarkowe. Pozwalają one m.in. rozpoznawać potrzeby użytkowników czy efektywniej współpracować w zespole. Oto 20 tego rodzaju przydatnych narzędzi.
 więcej ->


Mateusz Koncewicz
 
13 maja 2014


Spray i pisak Futury w s³u¿bie marki Hennessy
Spray i pisak Futury w służbie marki Hennessy
W ostatnich latach wiele znanych brandów zdecydowało się na podjęcie marketingowej i brandingowej współpracy z przedstawicielami nurtu street art. Co ciekawe, prym na tym polu wiodą te z branży alkoholi. Co jeszcze ciekawsze, są to głównie marki pozycjonujące się jako premium, wręcz ekskluzywne.
 więcej ->


Mateusz Koncewicz
 
16 kwietnia 2014


Design prze³amuj±cy tabu
Design przełamujący tabu
Wszyscy boimy się śmierci. Strach przed nią zakodowany jest w naszym DNA (tym organicznym i tym kulturowym). A już reklama kostuchy obawia się szczególnie. Co ciekawe, są jednak marki, które uznały, że... ze śmiercią im do twarzy (a raczej etykiety). więcej ->


Flo
 
22 marca 2013


Marionetenbot &#8211; robotyka w s³u¿bie visual merchandisingu
Marionetenbot – robotyka w służbie visual merchandisingu
Witryna stanowi bodaj najważniejszy przyczółek sklepu. O rozproszoną uwagę klienta trwa bezustanna walka, w której wykorzystuje się zarówno design, kolory, jak i multimedia czy próby podejmowania interakcji z przechodniami. Interakcji, do której można nawet zaangażować roboty.
 więcej ->


Elżbieta Bartoszewska
 
30 października 2012


Prosty schemat zasilania emocjami
Prosty schemat zasilania emocjami
Dziś nie wystarczy założyć T-shirt z napisem, by dosadnie wyrazić swoją osobowość. Jeśli więc robić wrażenie ubiorem, to zgodnie z duchem czasu, a dokładniej – przyszłości. Ballantine’s, marka podkreślająca wartość tego, co zostawia silne wrażenie, zaangażowała się w projekt tworzenia interaktywnego podkoszulka: „T-shirt of the future”. więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-06-21
Agencja Mea Group wprowadza nową identyfikację wizualną. Informuje w ten sposób o filozofii całościowego, angażującego wszystkie zmysły kreowania wydarzeń.
2017-06-14
13 czerwca Stadion Śląski zaprezentował nowe logo. Obiekt – nieużywany od 2009 r. z powodu trwającej przebudowy – ma zostać otwarty w tym roku.
2017-06-14
Pawilony Nowy Świat w Warszawie zostały odmienione przez znanego artystę streetartowego, Pawła Swanskiego. Sponsorem akcji jest marka Sprite, która w nowej strategii komunikacji nawiązuje do odświeżenia.
2017-05-22
17 maja w witrynach wybranych salonów marki Mohito (LPP) pojawiły się prace studentów krakowskiej ASP.
2017-03-31
Rolls-Royce Motor Cars we współpracy z brytyjskimi gwiazdami rocka i legendarnymi wokalistami tworzy kolekcję samochodów. 9 egzemplarzy modelu Wraith „Inspired by British Music” powstaje przy udziale m.in.
2017-03-30
17 marca Siemens rozstrzygnął konkurs Future Living Award. Jego celem jest poszukiwanie inspirujących, niestandardowych i nowatorskich pomysłów składających się na wizję niedalekiej przyszłości.
2017-03-20
Agencja Plej odświeża swój wizerunek. Przygotowano nowe logo i system identyfikacji wizualnej, które mają odzwierciedlać charakter agencji.
2017-03-10
Kancelaria Senatu we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Grafiki Użytkowej ogłasza konkurs na zaprojektowanie i wdrożenie systemu identyfikacji wizualnej Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i Kancelarii Senatu.
2017-03-07
Biały i niebieski – to barwy Krakowa, a także kolory odświeżonego logo miasta. Nowy znak zaprezentowano 6 marca.
2017-02-27
Targi w Krakowie organizują konkurs na graficzny projekt samochodu sportowego. Celem jest promowanie innowacyjnych projektów samochodów autorstwa polskich projektantów.
2017-02-01
O polskich projektantach z roku na rok jest głośniej. Młodzi designerzy odnoszą sukcesy. Coraz częściej upominają się o nich zagraniczne firmy, które doceniają świeże podejście oraz pracowitość polskich artystów.
2017-01-30
Grupa Adecco zaprezentowała nową identyfikację wizualną. Ma ona odzwierciedlać pozycję spółki w branży rozwiązań HR dla biznesu oraz wyróżnić ją na tle konkurencji.
2017-01-10
Firma farmaceutyczna Gedeon Richter przygotowała szóstą edycję kalendarza poświęconego kobietom. Tym razem ukazano różne oblicza kobiecości. Zdjęcia wykonali m.in. Chris Niedenthal, Tomasz Tomaszewski czy Robert Wolański.
2016-12-29
Polska marka odzieżowa Local Heroes, założona przez Aretę Szpurę i Karolinę Słotę, wydała kalendarz na nadchodzący rok.
2016-12-28
Na ścianie przy centrali firmy ubezpieczeniowej Uniqa w Polsce powstał przestrzenny mural. Autorką pracy jest katowicka artystka Mona Tusz. To czwarta realizacja w ramach projektu artystycznego „Uniqa Art Łódź”.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.011017084121704