Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Marketing relacjiInspiracje i Tematy
 
Questus
 
2 lipca 2014


Inni sprzedaj± taniej, ale to im zabraknie pieniêdzy na inwestycje (fot. Astor)
Inni sprzedają taniej, ale to im zabraknie pieniędzy na inwestycje (fot. Astor)
Wszystko zaczęło się od sterownika programowalnego marki GE, który z USA przysłał mu brat. Stefan Życzkowski, prezes i założyciel firmy Astor szybko zorientował się, że aby mógł zrobić z niego użytek, potrzebuje olbrzymiej wiedzy. Postanowił, że tę wiedzę zdobędzie i na tym oprze swój biznes.
 więcej ->


Kamila Pokój
 
9 października 2013


Unikn±æ k³opotliwych sytuacji dziêki analizie danych
Uniknąć kłopotliwych sytuacji dzięki analizie danych
Jak przyciągnąć uwagę klientów? Dobrze sprawdzają się wyróżniające strony i aplikacje – im bardziej interaktywne i inne od tych stosowanych przez konkurencję, tym lepiej. Kleenex postawił na prognozowanie kataru: Achoo by Kleenex podpowiada, kiedy możemy złapać przeziębienie lub grypę.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
6 sierpnia 2013


Przechwytywanie okazji – oby szybko i adekwatnie
Przechwytywanie okazji – oby szybko i adekwatnie
Real-time marketing to obecnie bardzo modne pojęcie, często sprowadzane do szybkiego publikowania chwytliwych obrazków. Ma jednak nieco dłuższą historię i szersze znaczenie, które można pokazać na przykładach nie tylko Oreo albo przechwytywania memów. To także działania oparte na monitoringu social media, podejmowane przez marki takie jak Da Grasso, Kleenex, KLM czy WOŚP.
 więcej ->


Michał Siejak
 
30 października 2012


Gdy klienci sami szukaj± pasuj±cych elementów
Gdy klienci sami szukają pasujących elementów
Inbound marketing to jedno z najmodniejszych obecnie pojęć w świecie marketingu. Do takich nowości należy podchodzić ze sceptycyzmem, zakładając, że bardziej służą one interesom firm, które o nich mówią, niż stanowią jakąkolwiek rewolucję w danej dziedzinie. Taka perspektywa pozwala lepiej przyjrzeć się samemu pojęciu, jak i narzędziom, które wchodzą w jego zakres.
 więcej ->


BNI Polska
 
15 grudnia 2011


Mieszane towarzystwo to ¿ywsze relacje biznesowe
Mieszane towarzystwo to żywsze relacje biznesowe
Polscy profesjonaliści wolą brać udział w zwykłych, nie zaś typowo networkingowych spotkaniach biznesowych. Jeśli jednak zdecydują się na prowadzenie networkingu, osiągają więcej korzyści, gdy w spotkaniach uczestniczą osoby różnej płci – wynika z badania „Networking a płeć”, którego wyniki zaprezentowane zostały 18 listopada br. podczas konferencji „Biznes to relacje” w Warszawie. więcej ->


Tomasz Pakulski
 
29 marca 2011


Nie koñczyæ na jednej ofercie
Nie kończyć na jednej ofercie
Zakupy grupowe przebojem wdarły się w krajobraz e-commerce. Ogromne zniżki, jakie oferują wyrastające jak grzyby po deszczu klony Groupona, powinny jednak być wstępem do budowania relacji z klientami, tak łatwo pozyskanymi. Bez tego marka nie pozostanie w świadomości nabywcy, kuszonego wciąż nowymi ofertami. A co zrobić, by klient nie tylko wykupił pakiet, ale wrócił do danego usługodawcy, płacąc już sto procent ceny? więcej ->


Maciej Stanusch
 
2 marca 2011


Ewa i Wiktoria – wirtualne doradczynie klienta
Ewa i Wiktoria – wirtualne doradczynie klienta
Polskie firmy coraz częściej wykorzystują wirtualnych doradców w roli narzędzia badawczego służącego do analizy zachowań konsumenckich. Wirtualny doradca, inaczej zwany wirtualnym asystentem lub chatbotem, umieszczony na firmowej stronie internetowej może pełnić funkcję ankietera prowadzącego wywiady kwestionariuszowe z respondentami w Internecie. Wirtualny ankieter jest zaprogramowany na zdobywanie informacji o osobach odwiedzających serwis WWW. Chatbot prowadzi swobodny dialog, zadaje pytania oraz zapisuje rozmowy. 
 więcej ->


Katarzyna Rek
 
10 grudnia 2010


Katarzyna Rek
Katarzyna Rek
Wzrost wskaźników biznesowych, umacnianie przewagi konkurencyjnej, budowa lojalności i zaufania wśród pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów – to cele, które stawia przed sobą niejedna polska firma niezależnie od branży, w której działa. Ich realizacja uzależniona jest od wielu czynników. Jednym z najistotniejszych jest reputacja przedsiębiorstwa jako pracodawcy. więcej ->


Polskie Stowarzyszenie Emitentów Kart Podarunkowyc
 
12 października 2010


Z kart± jest wiêkszy wybór
Z kartą jest większy wybór
Popularne na całym świecie – w Polsce funkcjonują od kilku lat jako alternatywa dla nietrafionych prezentów. Z taką formą podarunku zetknęło się już 40% Polaków. Mowa o kartach podarunkowych, które zdobywają u nas coraz większą popularność jako sposób na obdarowanie bliskich, znajomych czy pracowników. Mogą być one również wykorzystywane w procesie prywatnej refundacji leków lub jako element świadczeń socjalnych. więcej ->


Tomasz Rzeźnik
 
13 maja 2010


Z jakich narzędzi marketingu powinny korzystać kluby fitness? Jak kształtować pozytywne relacje z klientami? Jakie są przyczyny ich odpływu oraz jak szkolić pracowników, aby posiadacze karnetów pozostawali lojalni? Na te pytania odpowiadali podczas poznańskich targów Fit-Expo prelegenci IV edycji Fitness Marketing Event.
 więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
 
 
 
 
 
 
 
Ostatnie komentarze
 
 
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.044133186340332