Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Programy lojalnościowe i CRMInspiracje i Tematy
 
Mariusz Cichy
 
15 listopada 2016


Programy wsparcia sprzedaży czy akcje promocyjne, które przyciągną uczestników, to nie lada wyzwanie. Co zrobić, by podbiły serca tych, do których są kierowane?
(Artykuł promocyjny)
 więcej ->


Mariusz Cichy
 
26 października 2016


Klient oczekuje produktów i usług skierowanych tylko do niego. Stąd coraz popularniejsze działania BTL podejmowane z myślą o konkretnym odbiorcy. Czy mogą one zastąpić tradycyjne i wysokobudżetowe akcje marketingowe?
(Artykuł promocyjny)
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
10 sierpnia 2016


Wielu ³owi±cych i brak ciekawych zachêt? Nie zapowiada siê dobrze <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; WunderBild - Fotolia.com</a>
Wielu łowiących i brak ciekawych zachęt? Nie zapowiada się dobrze © WunderBild - Fotolia.com
Z programu lojalnościowego Payback wycofały się już Smyk i Real, a ostatnio Empik, Allegro i BZ WBK. Czy oznacza to koniec dużych, wielopartnerskich, zbiurokratyzowanych programów lojalnościowych? Być może programy zmienią się w mobilny ekosystem obejmujący SMS-y i aplikacje. więcej ->


Cezary Hurka, Przemysław Wojciechowski
 
7 września 2015


Program trzeba wesprzeæ ró¿nymi formami komunikacji <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; vege - Fotolia.com</a>
Program trzeba wesprzeć różnymi formami komunikacji © vege - Fotolia.com
„Suma poniesionych nakładów jest mniejsza od korzyści” – zdarza się, że tak brzmi ocena programu partnerskiego w kanale dystrybucji. Jakie mogą być tego przyczyny? Dlaczego niektóre firmy nie są w stanie wykorzystać potencjału programu, nawet gdy jest to rozwiązanie dobrze skonstruowane? Czy w takiej sytuacji można jeszcze coś zmienić? więcej ->


Jakub Müller
 
25 lutego 2015


Jest historia i s± nagrody emocjonalne. Obiecuj±ce po³±czenie
Jest historia i są nagrody emocjonalne. Obiecujące połączenie
Przez lata zakładano, że w marketingu klubu sportowego lojalność i zaangażowanie klienta można zdobyć prostymi programami rabatowymi. Skutek był kiepski: spadek frekwencji na stadionie wraz z gorszymi wynikami drużyny. Czy Legii uda się przełamać ten impas?
 więcej ->


Dariusz Deszczka
 
17 grudnia 2014


Budowanie lojalności, przywiązania, relacji to proces długofalowy, wymagający m.in. czasu, zaangażowania czy środków. Są jednak momenty, kiedy firma może, a nawet powinna zintensyfikować działania motywacyjne i wspierające sprzedaż. Takim okresem jest końcówka roku, kiedy przedsiębiorcy podsumowują cele sprzedażowe i poniesione koszty.
(Artykuł promocyjny) więcej ->


Dariusz Deszczka
 
26 listopada 2014


Koniec roku to dla wielu firm czas weryfikacji zrealizowanych celów sprzedażowych i poniesionych kosztów. Czasami okazuje się, że w budżecie pozostały jeszcze niewykorzystane środki, które wraz z nadejściem stycznia przepadną, jeśli nie zostaną spożytkowane. Warto wtedy pomyśleć o wsparciu sprzedaży poprzez inwestycję w efektywne rozwiązania.
(Artykuł promocyjny) więcej ->


Limtel
 
3 września 2014


Dotychczas wybór dobrego systemu CRM rozgrywał się między dwoma biegunami: albo wybieramy prostotę, tracąc siłą rzeczy gros funkcji, albo stawiamy na wszechstronność i nastawiamy się na szeroki i „przeładowany” interfejs ze skomplikowaną obsługą. Ten wybór odszedł właśnie do lamusa – oto system Limdesk.
(Artykuł promocyjny)
 więcej ->


Dariusz Deszczka
 
16 kwietnia 2014


Platformy wsparcia sprzeda¿y s± coraz doskonalsze <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; fotomek - Fotolia.com</a>
Platformy wsparcia sprzedaży są coraz doskonalsze © fotomek - Fotolia.com
Jednym z najważniejszych zagadnień we współczesnym marketingu jest skuteczna motywacja i budowanie długotrwałej lojalności klientów. Dostępność niemal identycznych produktów i usług wymusza bowiem na firmach wykorzystywanie takich narzędzi, które pozwalają przykuć uwagę partnerów biznesowych do konkretnych produktów lub marek i zatrzymać ich na dłużej.
(Artykuł promocyjny) więcej ->


Dariusz Deszczka
 
19 marca 2014


Firmy z sektora FMCG od wielu lat z sukcesem budują lojalność konsumentów, prowadząc dla nich szereg programów wspierających sprzedaż. Coraz częściej przedstawiciele branży dbają także o relacje z partnerami, którzy są kluczowym ogniwem w procesie sprzedaży dóbr szybkozbywalnych, a których zaufanie i lojalność przekładają się na realny zysk.
(Artykuł promocyjny)
 więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-04-20
Ponad cztery piąte (82%) polskich konsumentów korzystających z Internetu poleca znajomym produkt lub usługę.
2017-03-21
Open Loyalty to platforma lojalnościowa o otwartym kodzie źródłowym. Można ją wykorzystywać zarówno on-, jak i offline. Zawiera gotowe do użycia funkcjonalności lojalnościowe i grywalizacyjne.
2017-02-23
Organizatorzy różnego rodzaju promocji i programów konsumenckich prześcigają się w coraz ciekawszych modelach i coraz atrakcyjniejszych nagrodach. Wszystko po to, by się wyróżnić i przyciągnąć uwagę klienta.
2017-01-27
PKO BP sfinalizował transakcję zakupu 100 proc. udziałów w ZenCard – spółce oferującej technologię marketingu transakcyjnego dla sieci handlowych, sklepów i punktów usługowych.
2017-01-12
10 stycznia Allegro wprowadziło program bonusowy dla swoich klientów. Pozwala on zamieniać uzyskane punkty za transakcje na zniżki w zakupach.
2016-10-06
Duże koszty, zwiększanie częstotliwości zakupów zamiast budowania więzi z marką, błędy w komunikacji. Zdaniem ekspertów te powody – obok kryzysu samej Almy – zdecydowały o zamknięciu programu lojalnościowego Klub Konesera.
2015-11-10
6 listopada wystartowała wspólna kampania reklamowa programu bonusowego Payback i sieci BP. Działania mają zachęcać do zbierania punktów na stacjach paliwowych i wymiany ich na nagrody.
2015-11-04
Ruszyła platforma lojalnościowo-gamifikacyjna Player Play. Osoby mające numer w sieci Play będą mogły grać w specjalnie zaprojektowane gry, a zdobyte punkty wymieniać na dodatkowe usługi.
2015-09-30
Średnio 787 zł w świadczeniach pozapłacowych otrzymał każdy pracownik od pracodawcy w 2014 r.
2015-09-29
47% Polaków przyznaje, że korzysta z programów lojalnościowych.
2015-07-08
Programy premiujące wyłącznie cele ilościowe zdecydowanie dominują w naszych realiach gospodarczych. Jedynie 15% programów wykorzystywało równolegle cele jakościowe i ilościowe.
2015-05-04
23 kwietnia w Krakowie po raz pierwszy rozdane zostały Loyalty Awards – nagrody przyznawane za najlepsze projekty lojalnościowe w Polsce w 2014 r.
2015-04-15
Z początkiem kwietnia wystartowała kampania reklamowa firmy Sodexo Benefits and Rewards Services. Działania skupiają się na promocji platformy Performance Suite. Kampania obejmuje reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej oraz Internecie.
2015-04-08
43% przedsiębiorstw działających w Polsce realizowało w 2014 r. programy wsparcia sprzedaży skierowane do partnerów biznesowych. Jednocześnie w ramach prowadzonych akcji firmy decydowały się na outsourcing obowiązków.
2015-03-04
Banque Populaire des Alpes, regionalna jednostka francuskiej grupy BPCE, wybrała Comarch Loyalty for Banking do budowy nowego programu lojalnościowego o nazwie Fideo.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.011795043945312