Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Marketing mobilnyInspiracje i Tematy
 
Bartosz Nassalski
 
4 stycznia 2017


Czy u¿ytkownik pominie reklamê?
Czy użytkownik pominie reklamę?
Wrzucenie spotu telewizyjnego do Internetu nie jest dobrym rozwiązaniem, jeśli naprawdę zależy nam na wzbudzeniu zainteresowania odbiorcy – to dziś wiadomo. Ale czy powstał już sprawdzony przepis na udaną reklamę czy też aranżację reklamy do wersji online?
 więcej ->


Dominik Karbowski
 
16 grudnia 2016


Styl ¿ycia u¿ytkownika mobile nie jest tajemnic± dla firm <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; jojje11 - Fotolia.com</a>
Styl życia użytkownika mobile nie jest tajemnicą dla firm © jojje11 - Fotolia.com
Smartfony to dziś najbardziej osobiste przedmioty. Użytkownicy mają je przy sobie przez cały dzień. Oznacza to również, że urządzenia te mogą bardzo wiele powiedzieć o swoich użytkownikach marketerom – znacznie więcej niż komputery stacjonarne. Do jakich danych mają dostęp reklamodawcy? Jak mogą je wykorzystywać?
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
12 grudnia 2016


Widoki s± niezwykle obiecuj±ce
Widoki są niezwykle obiecujące
Wirtualna rzeczywistość dostępna na ekranach naszych smartfonów to szansa dla kreatywnej promocji i wyzwanie dla mediów. Era VR może być szokiem dla wydawców, ale nowatorskie projekty wyglądają lepiej niż dobrze. więcej ->


Andrzej Ogonowski
 
10 sierpnia 2016


Dotrzeæ z komunikatem jest ³atwo. Wa¿ne, ¿eby zrobiæ to trafnie
Dotrzeć z komunikatem jest łatwo. Ważne, żeby zrobić to trafnie
Branża e-commerce przeznacza na komunikację mobilną aż 30% swojego budżetu marketingowego – wynika z tegorocznych badań Ipsos Polska. Trzy najpopularniejsze narzędzia komunikacji mobilnej to e-mail, social media i SMS. Ostatni z tych kanałów komunikacji znacznie rozwinął swoje możliwości na przestrzeni lat. Oto kilka spośród wielu opcji pozwalających urozmaicić komunikację SMS-ową z klientami. więcej ->


Mateusz Lubczański
 
13 lipca 2016


Szukaj Pikachu w dziale owoce-warzywa! Podpowied¼ od supermarketu
Szukaj Pikachu w dziale owoce-warzywa! Podpowiedź od supermarketu
Wystarczyło kilka dni, by nieco zapomniane już pokemony wróciły na szczyt popularności. Z komórkowego podium zdmuchnęły takich gigantów jak Twitter czy Tinder.
 więcej ->


Norbert Mazur
 
22 czerwca 2016


Tak blisko do ¶wiata mobilnego <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; Robert Kneschke - Fotolia.com</a>
Tak blisko do świata mobilnego © Robert Kneschke - Fotolia.com
Urządzenia mobilne ułatwiają nam codzienne czynności, takie jak zdobywanie informacji, dokonywanie transakcji bankowych czy robienie zakupów. Czy powszechność tych urządzeń, niskie koszty oraz dogodność zakupów za ich pośrednictwem sprawią, że na naszym rynku zapanuje handel mobilny?
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
24 maja 2016


W przekonywaniu mo¿na spróbowaæ ¿artu
W przekonywaniu można spróbować żartu
Polskich konsumentów trudno na razie nazwać maniakami aplikacji mobilnych. Tym bardziej można się spodziewać, że marki będą próbowały przekonać ich do swoich rozwiązań, kusząc nowymi, czasem zaskakującymi udogodnieniami. Inspirujących przykładów ze świata nie brakuje. więcej ->


Jakub Müller
 
13 kwietnia 2016


Smartfon jest najbardziej osobistym ekranem m³odego u¿ytkownika <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; Syda Productions - Fotolia.com</a>
Smartfon jest najbardziej osobistym ekranem młodego użytkownika © Syda Productions - Fotolia.com
Na ekranach smartfonów chętnie sprawdzamy stan konta w banku, ale przelew wolimy wykonać na komputerze. Wciąż też korzystamy z niewielu aplikacji. Takie drobne zwyczaje polskiego konsumenta powinni brać pod uwagę praktycy marketingu, którzy wierzą w mobilną rewolucję. więcej ->


Jakub Müller
 
31 marca 2016


¦miejesz siê, wiêc mo¿e kupisz?
Śmiejesz się, więc może kupisz?
Wykonawcy, którzy grubo żartują z celebrytów w telewizyjnych czy internetowych roastach, widownię mają zapewnioną. Ale jest też rzesza komików improwizatorów, którzy występują w klubach, teatrach, knajpach. Ci muszą ciężko zapracować na uwagę publiczności. Czy to właśnie oni za sprawą nowoczesnych technologii staną się przyszłością marketingu? więcej ->


Eliza Durnakowska
 
19 października 2015


Gra wyd³u¿a kontakt z mark±, a mo¿e i wzmaga apetyt na s³odycze
Gra wydłuża kontakt z marką, a może i wzmaga apetyt na słodycze
Ze społeczeństwa informacyjnego przeistaczamy się w społeczeństwo „aplikacyjne”. Smartfon – ten najbardziej spersonalizowany kanał komunikacji – daje możliwości dystrybucji treści reklamowych na wiele sposobów.
 więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-05-08
Operator Telefónica Germany połączył siły z brytyjskim start-upem People.io. Chce zapewnić konsumentom większą kontrolę nad ich danymi osobowymi i dostarczać bardziej dopasowane reklamy. Za udostępnianie informacji klienci będą nagradzani.
2017-04-19
Agencja interaktywna Up&More przygotowała bezpłatny poradnik na temat efektywnych kampanii reklamowych, których celem jest zwiększenie liczby pobrań aplikacji mobilnych oraz zaangażowania użytkowników zainstalowanych ju...
2016-10-27
Z okazji zbliżającego się Halloween ogólnopolska sieć pizzerii Telepizza przygotowała grę na smartfony, wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość.
2016-10-24
Od 24 do 27 października w wyszukiwarce połączeń komunikacji miejskiej Jakdojade.pl dostępny będzie specjalny środek lokomocji – teleport.
2016-10-07
4 października MasterCard zaprezentował Identity Check Mobile – aplikację do płatności biometrycznych. Umożliwia ona konsumentom weryfikowanie tożsamości m.in. z użyciem metody rozpoznawania twarzy. W 2017 r.
2016-09-29
Reklamodawcy próbujący zaangażować konsumentów w kanale mobile nie powinni używać formatów pełnoekranowych.
2015-10-28
Urządzenia mobilne zdominowały ścieżkę zakupową. Raport „State of Mobile Commerce” firmy Criteo pokazuje, że w III kwartale zakupy cross-device były kluczowym trendem napędzającym sprzedaż.
2015-10-27
Wszystkie największe polskie firmy motoryzacyjne na stronach mobilnych oferują zapisy na jazdę próbną. Za pośrednictwem aplikacji robi to 12% z nich. Pod tym kątem sprawdzono także reklamodawców handlowych.
2015-09-16
W wydanym 15 września oświadczeniu Snapchat ogłosił, że użytkownicy w Stanach Zjednoczonych będą mogli ponownie odtworzyć z założenia efemeryczne snapy. Zrobią to za 99 centów.
2015-09-16
Adidas Poland rozpoczął pierwszą kampanię reklamową na Instagramie. Jej tematem są buty Superstar, a gwiazdą Pharrell Williams.
2015-08-24
Jak rozwija się w Polsce rynek usług mobile? Katarzyna Dworzyńska prowadząca blog Dworzynska.com przygotowała infografikę, w której pokazuje kondycję branży przez pryzmat m.in.
2015-08-11
Pierwszy miesiąc drugiego półrocza oraz szczyt wakacji dosyć widocznie odcisnęły piętno na kampaniach tabletowych.
2015-07-29
Coraz więcej czasu spędzamy na korzystaniu z urządzeń mobilnych. Około 25% tego czasu zajmuje aktywność w aplikacjach preinstalowanych, zaś 50% – w aplikacjach instalowanych. Część z tej aktywności stanowi korzystanie z komunikatorów.
2015-07-22
W Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Starym Browarze w Poznaniu rozmieszczono nadajniki BLE, które zachęcają klientów galerii handlowych do skorzystania z rabatów.
2015-07-07
Czerwiec nie okazał się rewolucyjny, jeśli chodzi o reklamę tabletową. W 22 tytułach (w sumie 34 numerach) przebadanych przez sieć reklamy mobilnej Adrino zamieszczono łącznie 313 reklam.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010607957839966