Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Konkursy reklamoweInspiracje i Tematy
 
Mateusz Lubczański
 
3 grudnia 2015


Aby nie traciæ motywacji do pracy, warto doceniæ korzy¶ci pozap³acowe
Aby nie tracić motywacji do pracy, warto docenić korzyści pozapłacowe
Czas podsumowań, jaki następuje pod koniec roku, niekoniecznie jest czasem relaksu w branży reklamowej. Zaworem bezpieczeństwa dla psychiki pracowników kreatywnych najlepszych agencji – przynajmniej w Kanadzie – jest gala konkursu Agencja Roku magazynu „Strategy”. Tutaj można pochwalić się nawet bardzo szalonymi pomysłami. więcej ->


Jakub Müller
 
23 czerwca 2015


Lwy s± ju¿ ogromne. Ale czy nagradzaj± za to, co najwa¿niejsze?
Lwy są już ogromne. Ale czy nagradzają za to, co najważniejsze?
Organizator rozpoczętego w niedzielę festiwalu stworzył tylko jedną nową kategorię: Glass Lion. Poza tym wszystko jest rekordowe – szczególnie liczba zgłoszeń (również z Polski) oraz ceny. Rozmiary, do jakich urosły Cannes Lions, wywołują jednak głosy krytyki w samej branży marketingowej. 
 więcej ->


Jakub Müller
 
18 czerwca 2014


Typowanie zwyciêzców nie jest ³atwe
Typowanie zwycięzców nie jest łatwe
Dalszy wzrost znaczenia kategorii PR i Design. Wśród zgłoszonych kampanii klasyczne filmy reklamowe (Volvo), technologie ułatwiające życie konsumentów (Nike, Intel, Samsung), paradokumenty (Skype) – to niektóre z tegorocznych nowości. więcej ->


Jakub Müller
 
30 listopada 2012


Statuetka, której jak zwykle nikt nie chcia³ odebraæ
Statuetka, której jak zwykle nikt nie chciał odebrać
Brak pomysłów – to generalny wniosek dla branży reklamowej, jaki zdaniem jurorów i obserwatorów powinien nasuwać konkurs Chamlety 2012. Najwięcej emocji wzbudziła reklama społeczna z przystojnym esesmanem Hansem w roli głównej. więcej ->


Karina Moch
 
11 lutego 2010


Jaki konkurs najbardziej pasuje bieli¼nie?
Jaki konkurs najbardziej pasuje bieliźnie?
American Apparel, znana marka odzieżowa z USA, rozpoczęła niedawno poszukiwania nowej modelki do swoich kampanii reklamowych. By mieć szansę nią zostać, trzeba… pokazać światu pupę. więcej ->


Jakub Müller
 
31 lipca 2008


Liczyæ na amatora
Liczyć na amatora
Najpotężniejsze marki na świecie nie przestają korzystać z kreatywności amatorów przy tworzeniu nowych reklam. Tym razem sieć telefonii komórkowej oferuje nagrody za dokończenie scenariusza jednej z trzech wersji reklamy telewizyjnej. Oszczędność i zainteresowanie mediów – to największe zalety amatorskich spotów. Krytycy zwracają jednak uwagę na wymierne straty, jakie „kreatywność tłumu” przynosi branży reklamowej. więcej ->


Marcin Gazda
 
1 sierpnia 2007


Wszêdzie ich pe³no
Wszędzie ich pełno
Tygodniowy urlop na Majorce to marzenie wielu osób, jak również nagroda w konkursie organizowanym przez Unilever Polska. Zwycięzcy zabawy zamieszkają w luksusowej willi, obok której znajdują się m.in. dwa baseny oraz kort tenisowy. Ponadto szczęśliwcom czas umilać mają urodziwe pokojówki. Dzięki licznym atrakcjom wyjeżdżający na długo zapamiętają tegoroczne wakacje i... nazwę promowanego w ten sposób dezodorantu. więcej ->


Anna Drabarz
 
23 maja 2007


Wirtualny plakat akcji
Wirtualny plakat akcji
W 1998 roku pewien rabin z Los Angeles, zaniepokojony nadmierną asymilacją kulturową członków społeczności żydowskiej, wpadł na pomysł, który swą prostotą otarł się o genialność. Speed dating – kojarzenie par poprzez danie singlom możliwości spotkania jak największej liczby potencjalnych partnerów w określonym miejscu i czasie – okazał się znakomitym sposobem na zwiększenie szans samotnych na odnalezienie „kogoś właściwego”. W świecie, który w pogoni za dobrami traci oddech i utrudnia ludziom zadzierzgnięcie bliższych więzi, idea ta odniosła wielki sukces. Ignacio Oreamuno, założyciel społeczności pracowników reklamy ihaveanidea zachwycił się nią na tyle, że postanowił przenieść koncept błyskawicznych randek na grunt swojej działalności. więcej ->


Marcin Gazda
 
29 marca 2006


Stwórz swoj± w³asn± reklamê
Stwórz swoją własną reklamę
Zapewne na bieżąco analizujesz filmy reklamowe. Zwracasz uwagę na dobór muzyki, scen, występujących postaci czy pojawiających się sloganów. Wiadomo, że wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać. Jednak nie zawsze tak jest, więc część produkcji dosadnie krytykujesz, a inne wręcz szyderczo wyśmiewasz. Może nawet twierdzisz, że spod twoich rąk wyszłoby ciekawsze dzieło reklamowe. Teraz masz okazję spróbować swoich sił i... przekonać się w praktyce, że tworzenie spotów to nie lada wyzwanie. więcej ->


Katarzyna Opoczka
 
26 stycznia 2006


Nagrody coraz cenniejsze
Nagrody coraz cenniejsze
W „Dzienniku Polskim” ruszył właśnie konkurs „Wygraj mieszkanie”. Czytelnicy „Nowego Dnia” mogą natomiast wygrać „górę złotych” (a konkretnie 50 000 zł). Gazety codzienne coraz częściej kuszą nas różnego rodzaju konkursami i loteriami, w których można wygrać duże pieniądze lub naprawdę cenne nagrody. Czyżby dodawanie do gazet gadżetów przestało być wystarczającą formą promocji? więcej ->
[1] 2 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-03-22
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Facebook Awards 2017”.
2017-03-21
European Search Awards to międzynarodowy konkurs nagradzający najlepsze kampanie marketingu online. W tym roku szanse na nagrody ma 8 polskich firm. Zwycięzców poznamy 27 kwietnia w Krakowie.
2017-03-16
22 lutego wyłoniono laureatów konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego – Ekspozycja Roku 2016. Zgłoszono 23 prace w trzech kategoriach.
2017-03-15
Wiceprezes amerykańskiej agencji reklamowej Lapiz, Luciana Cani została wybrana przewodniczącą konkursu organizowanego przez Klub Twórców Reklamy. Zgłoszenia do KTR można nadsyłać do 17 marca.
2017-03-14
27 kwietnia w Mińsku rozpocznie się 9. Międzynarodowy Festiwal Reklamowy White Square. To festiwal branży komunikacyjnej, reklamy, brandingu i designu z Europy Wschodniej.
2017-03-14
W 2019 r. Akademia Górniczo-Hutnicza będzie obchodzić stulecie otwarcia. Z tej okazji ogłasza otwarty konkurs na jubileuszowe hasło.
2017-03-10
Wybrano najlepsze w mijającym roku akademickim kampanie rekrutacyjne szkół wyższych. 10 marca podczas XXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2017 zostały ogłoszone wyniki szóstej edycji konkursu Genius Universitatis.
2017-03-02
1 marca rozpoczęła się trzecia odsłona kampanii reklamowej pakietu prąd i gaz PGNiG. Ma ona wzmocnić komunikat o możliwości skorzystania z pakietu oraz zaprezentować go jako najlepszą ofertę na rynku.
2017-02-23
27 kwietnia w Mińsku rozpocznie się IX Międzynarodowy Festiwal Reklamowy White Square. Podczas trzydniowego wydarzenia spotkają się przedstawiciele branży komunikacyjnej, reklamy, brandingu i designu z Europy Wschodniej.
2017-02-09
Twitter od dziesięciu lat skupia użytkowników wokół elektryzujących tematów i stawia ich w centrum globalnych wydarzeń. Polskie marki i agencje coraz odważniej prowadzą komunikację w tym serwisie.
2017-02-03
Group account director Hill+Knowlton Strategies, Katarzyna Fabjaniak jako jedyna przedstawicielka Polski zasiądzie w jury 11. edycji Dubai Lynx będącego częścią Lions Festivals. Oceni prace z kategorii PR.
2017-01-04
Do jury Festival of Media Global Awards dołączyła Magdalena Kolenkiewicz, dyrektor generalna Starcomu. Jest ona w tej chwili jedynym reprezentantem polskiego rynku w tym konkursie branżowym.
2017-01-03
Wystartowała jubileuszowa edycja konkursu Dobroczyńca Roku.
2016-12-07
5 grudnia w Dublinie Google nagrodził najlepszych w konkursie Premier Partner Awards 2016. W kategorii Display Performance najlepsza okazała się kampania firmy Bluerank zrealizowana dla marki Smyk.
2016-12-05
2 grudnia, podczas gali zamykającej Eurobest Festival of Creatives 2016 w Rzymie, wręczono statuetki zwycięzcom konkursu. Agencje z Polski znalazły się na siedmiu listach wśród nominowanych, a finalnie otrzymały 6 nagród.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 619 (22.03)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 610 (22.03)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010475873947144