Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
AdvertainmentInspiracje i Tematy
 
Mateusz Lubczański
 
24 października 2016


Wielka ucieczka – ale czy do przodu?
Wielka ucieczka – ale czy do przodu?
BMW podjęło się trudnego zadania kontynuacji serii „The Hire”. Piętnaście lat temu, gdy opublikowano pierwszy film, była to rewolucja w rozumieniu roli wideo w Internecie, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Dziś jedna z najlepszych kampanii w historii marki powraca. Czy jest w stanie wyprzedzić znakomity wzór?
 więcej ->


Dorota Bidzińska
 
4 lipca 2012


My¶l globalnie, dzia³aj lokalnie
Myśl globalnie, działaj lokalnie
„We wszystkich krajach poszukujemy najlepszych kandydatów na pracowników. By świat stał się lepszy”. To hasło korporacji Umbrella, znanej z cyklu thrillerów science fiction i gier komputerowych „Resident Evil”. W związku z premierą kolejnej, piątej części filmu przez świat podróżuje mobilne laboratorium rekrutacyjne, odwiedzające kolejne miasta. Także w Polsce.
 więcej ->


Edyta Żyrek
 
20 marca 2012


Pikantni na prawo, kwaskowaci na lewo!
Pikantni na prawo, kwaskowaci na lewo!
Sexy Shoarma czy Spicy Spanish? Mieszkańcy Utrechtu wzięli udział w interaktywnej batalii, której celem było wybranie najlepszego smaku chipsów Lay’s. Emocji i widowiskowości przedsięwzięciu dodawał fakt, że polem walki była fasada miejskiej kamienicy, a nagrodą dla pomysłodawcy zwycięskiego smaku – 25 tys. euro.
 więcej ->


Edyta Żyrek
 
14 grudnia 2011


Ka¿de okno kryje niespodziankê
Każde okno kryje niespodziankę
Znana wielu konsumentom z dzieciństwa idea odliczania dni do Bożego Narodzenia została ciekawie zrealizowana na ulicach Paryża. Co prawda w mniej słodkim od tradycyjnego wydaniu, za to z mnóstwem elektronicznych gadżetów do wygrania. W okresie przedświątecznym 24 witryny sklepowe Sony zamieniły się w prawdziwy interaktywny kalendarz adwentowy, który swą zawartością kusi bynajmniej nie tylko najmłodszych klientów. więcej ->


Beata Wasylkiewicz-Jagoda
 
5 grudnia 2011


Ze ¶ciany na wall
Ze ściany na wall
Toyotę i Hondę łączy kreatywne podejście do obecności w Internecie. Ostatnie sieciowe projekty tych dwóch marek zasługują na szczególną uwagę. Pierwszy, przygotowany przez Toyotę, był obecny on-line w pełnej interaktywnej wersji zaledwie przez tydzień. Drugi, stanowiący grę internetową, pozwalał na stworzenie na ekranie monitora namiastki maszyny Rube Goldberga. więcej ->


Beata Wasylkiewicz
 
15 lipca 2011


Kolorowa demolka jak z gry, tyle ¿e na ulicy
Kolorowa demolka jak z gry, tyle że na ulicy
Czy zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby niektóre zachowania ze świata online przenieść do świata realnego? A gdyby tak dało się korzystać w rzeczywistości z niektórych narzędzi znanych z Sieci? Zdaje się, że podobne tematy krążą po głowach twórców reklam, bo coraz więcej tego typu motywów pojawia się w niezależnych od siebie viralowych kampaniach. więcej ->


Jacek Szlak
 
23 maja 2011


Musi wiele przej¶æ, by spe³niæ pragnienia
Musi wiele przejść, by spełnić pragnienia
Kreatywne narzędzia promocji marek zwykle pojawiają się w Polsce z opóźnieniem w stosunku do światowych premier. Tak dzieje się szczególnie z kampaniami Axe, tak bywało też z kampaniami lodów Magnum. Tym razem interaktywna i pomysłowa gra promująca Magnum Double Chocolate pojawiła się nad Wisłą niemal równolegle z debiutem światowym. Zaprasza do polowania na czekoladki, a gracze sterują piękną modelką biegnącą przez strony, które powinny definiować konsumentkę Magnum.
 więcej ->


Mariusz Ignar
 
23 maja 2011


Wszystko mo¿na uczyniæ przekazem reklamowym
Wszystko można uczynić przekazem reklamowym
Twitter rządzi się swoimi prawami. Jego fundamenty to mikrokomunikacja (wiadomości nie dłuższe niż 140 znaków) oraz niechętne nastawienie wobec reklamy. Stanowi to nie lada wyzwanie dla chcących przeprowadzić w tym serwisie skuteczną akcję marketingową. Nie jest to jednak niemożliwe, jak pokazują przykłady kreatywnych kampanii mikroblogowychwięcej ->


Paweł Radzimski
 
21 stycznia 2011


Zdyskontowaæ zaanga¿owanie amatorów
Zdyskontować zaangażowanie amatorów
Supcio, jestem Hubcio – mówi Super Hubert w reklamie Banku Millennium. Bohater amatorskiego spotu  „Wyjątkowe spotkanie” zgarnął 16 tys. głosów i zwyciężył w konkursie Banku Millennium na najlepszą reklamę promującą konto internetowe. Akcja została przeprowadzona w serwisie YouTube, gdzie kanał konkursowy „180 tysięcy” został odwiedzony ponad 600 tys. razy. więcej ->


Karolina Bąk
 
3 listopada 2010


Konkurs prosty i popularny
Konkurs prosty i popularny
Kampania „Paczkobranie” to niepobity do tej pory rekord w przestrzeni polskiego Facebooka. Ponad 320 tys. internautów uległo poleceniu „Wskaż skrytkę i odbierz nagrodę w Paczkomacie”. Akcja zdobyła nagrodę jako najlepsza w kategorii marketing społecznościowy w konkursie Mixx Awards 2010 oraz nagrodę Best in Show za najlepszą kampanię w 2010 roku w tym samym konkursie. Oto jak prosta aktywność przyniosła sukces marce paczkomaty 24/7. 
 więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2012-08-03
Dulux Let’s Colour to projekt, w ramach którego za pomocą farb tej marki odmieniane są szare, zaniedbane miejskie przestrzenie. W ramach akcji internauci mogli zgłaszać miejsca, które ich zdaniem warto ożywić barwami.
2012-06-22
30 czerwca podczas X Games Los Angeles 2012 Hot Wheels podejmie próbę ustanowienia rekordu świata, wykonując przejazd na podwójnej, sześciopiętrowej, pionowej pętli.
2012-06-13
5 czerwca rozpoczęła się akcja specjalna „Sport”, realizowana w ramach całorocznej kampanii marki Scrabble. Jej adresatami są młodzi użytkownicy marki.
2012-06-11
Podczas tegorocznej Nocy Muzeów w Warszawie stworzono wielkoekranową i wieloosobową grę, wykorzystującą elementy architektury miejskiej, oraz przywrócono do życia wirtualną postać królewskiego kamerdynera Franciszka Ryxa.
2012-05-29
Maciej Mienik, prezes firmy Beko, rozpoczął treningi do Beko Ełk Triathlon i chce zachęcić kolegów z branży do pójścia w jego ślady.
2012-05-28
27 maja na elewacji hotelu Novotel Cetrum Warszawa zrealizowano projekcję 3D mappingu. Animacja, przygotowana z myślą o Euro 2012, powstała na zlecenie marki Orange.
2012-05-25
26 maja o godz. 16:00 dwie drużyny, złożone z kilkuset osób, stoczą wielką bitwę wodną. Uczestnicy wyposażeni będą w 15 tys. balonów z wodą. Akcja promująca wodę energetyzującą marki Tiger odbędzie się w Koszalinie.
2012-05-22
PKP zorganizowało spacer warszawskich blogerów po (na co dzień niedostępnych) przestrzeniach stołecznych dworców kolejowych. Blogerzy, zrzeszeni w Grupie Trzymającej Warszawskie Blogi, mieli m.in.
2012-05-21
Marka Cropp wysłała dwóch pasjonatów jazdy na longboardzie (dłuższej wersji normalnej deskorolki) – Jacka Brykczyńskiego i Adama Szostka – w sześciomiesięczną podróż po świecie.
2012-05-18
14 maja rozpoczęła się Kampania Podpisów Piłka 2012.
2012-05-16
26 maja zostanie stworzony jeden z największych murali w Polsce. Malunek o powierzchni blisko 2 tys. metrów kwadratowych zainauguruje drugą polską edycję akcji Dulux Let’s Colour.
2012-05-15
Pod domem studenckim Riviera w Warszawie stanęła na jeden dzień trampolina w kształcie olbrzymiego kapsla. To kulminacyjny element nowej kampanii napojów Frugo, wprowadzającej na rynek nowe objętości napojów.
2012-05-08
Sto dziewczyn, stu chłopaków i 200 litrów różnokolorowej farby. Taką wersję obchodów lanego poniedziałku zaproponowała marka Cropp, organizując Cropp Colour Fight 2012.
2012-05-08
Rozpoczęła się trzecia edycja kampanii promocyjnej marki Schwarzkopf. Akcja „Schwarzkopf Looks 2012 – Wybierz swój styl”, która rusza 1 maja, polega na konkursie SMS oraz działaniach na stronie internetowej.
2012-04-27
Akcja „Do hymnu!” rozwinęła skrzydła. Biało-czerwony autobus ruszył w Polskę, by nagrać hymn dla polskiej reprezentacji. Pojazd odwiedził już 20 miast, rejestrując kilkadziesiąt tysięcy głosów.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010707855224609