Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Reklama zewnętrznaInspiracje i Tematy
 
Jacek Szlak
 
21 lutego 2017


Micha³ Stan
Michał Stan
Ustawa krajobrazowa od początku budzi kontrowersje. Jeszcze nie mamy dobrych przykładów jej zastosowania, ale już pojawiły się punkty sporne. Niektóre z nich przedstawia w wywiadzie Michał Stan, prezes Cityboard Mediawięcej ->


Jacek Szlak
 
7 grudnia 2016


Z muralem trafiæ na ¶cianê
Z muralem trafić na ścianę
Wedel ma problem z muralem. Przyjął propozycję od firmy dysponującej ścianą, a projekt miał zawierać wielkie logo i scenę z historii marki. Okazało się, że nie ma zgody władz na reklamę w tym miejscu. Sztuka i reklama w przestrzeni publicznej nie raz były i jeszcze będą przyczynami konfliktów.
 więcej ->


Marcin Wojda
 
5 grudnia 2016


Co powinno siê tu znale¼æ? Kto powinien to zobaczyæ? (fot. Jacek Szlak)
Co powinno się tu znaleźć? Kto powinien to zobaczyć? (fot. Jacek Szlak)
Outdoor to medium, które działa 24 godziny na dobę. Nie sposób go wyłączyć, ale aby był efektywny, trzeba odpowiednio zaplanować kampanię. Czasem jeden dobrze zlokalizowany nośnik reklamy zewnętrznej może zdziałać bardzo wiele. Jak dobrze zaplanować kampanię OOH? Istnieje kilka podstawowych i godnych polecenia zasad. więcej ->


Tomasz Gregorczyk
 
10 lutego 2016


Pawe³ Tyszkiewicz
Paweł Tyszkiewicz
Nieco ponad dwa lata temu ruszył Outdoor Track, czyli duże badanie polskiej reklamy zewnętrznej. Uruchomił je Instytut Badań Outdooru – spółka założona przez AMS, Clear Channel Poland i Ströer Polska. O genezie i wynikach badania rozmawiamy z Pawłem Tyszkiewiczem, prezesem Instytutu Badań Outdooru. więcej ->


Mateusz Lubczański
 
7 stycznia 2016


Praca artysty Listen04 na paryskim citylighcie (¼r.: Brandalism.org.uk)
Praca artysty Listen04 na paryskim citylighcie (źr.: Brandalism.org.uk)
Pod koniec 2015 roku w Paryżu odbywała się 21. konferencja w sprawie zmian klimatu. Zgromadziła prezesów wielkich przedsiębiorstw, polityków, specjalistów w dziedzinie globalnego ocieplenia. Moment ten wykorzystała grupa sprzeciwiająca się rosnącej roli korporacji. Zwróciła uwagę na hipokryzję międzynarodowych firm, posługując się jednym z najpopularniejszych miejskich nośników reklamy. więcej ->


Łukasz Piosik
 
26 sierpnia 2015


Wygraj± kreacje preferowane przez odbiorców
Wygrają kreacje preferowane przez odbiorców
Z daleka wygląda jak typowy citylight, jakich pełno na przystankach autobusowych. Gdy jednak podejść i przyglądać się dłużej – reklama kawy Bahio okaże się czymś nieco innym niż zwykły kolorowy obrazek nakłaniający do kupna produktu. więcej ->


Maciej Olechno
 
19 sierpnia 2015


Rozwój outdooru trochê nas ekscytuje, a trochê przera¿a
Rozwój outdooru trochę nas ekscytuje, a trochę przeraża
Aby zobaczyć, jakie zmiany w outdoorze i POS czekają nas w przyszłości, wystarczy zwrócić uwagę na niektóre nie tak dawno wdrożone pomysły. Szczególnie te, które wyprzedzały swoje czasy. Teraz czekamy na ich wersje w większej skali i częstotliwości, a także na wyższym poziomie technologicznym. więcej ->


Jakub Müller
 
10 czerwca 2015


Zatrzymujesz siê, patrzysz w lewo - i w chwili oczekiwania odczytujesz komunikat
Zatrzymujesz się, patrzysz w lewo - i w chwili oczekiwania odczytujesz komunikat
Bankomat, lotnisko, a nawet barierki rozdzielające dwupasmową jezdnię. Przekaz w takich miejscach przyciąga uwagę odbiorcy, nawet jeśli nie jest szczególnie atrakcyjny wizualnie. Wystarczy, że wykorzystuje chorobę dzisiejszych czasów: dekoncentrację. więcej ->


Mateusz Lubczański
 
20 maja 2015


Cia³o gotowe na pla¿ê? „Ka¿de cia³o jest gotowe!” - odparli oburzeni odbiorcy reklamy
Ciało gotowe na plażę? „Każde ciało jest gotowe!” - odparli oburzeni odbiorcy reklamy
Negatywna reakcja na kampanię reklamową to koszmarna sytuacja dla firmy. Czasem jedynym, co jej pozostaje, jest szybkie zakończenie działań i ogłoszenie oficjalnych przeprosin. Niezłomne trwanie przy mocno kontrowersyjnym przekazie w typowych kampaniach komercyjnych prawie się dotąd nie zdarzało. Niedawno znalazł się jednak butny śmiałek – Protein World z Wielkiej Brytanii.
 więcej ->


Tomasz Borejza
 
12 maja 2015


Jak bêdzie dzia³aæ nowe narzêdzie, zadecyduj± samorz±dy <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; Pavel Losevsky - Fotolia.com</a>
Jak będzie działać nowe narzędzie, zadecydują samorządy © Pavel Losevsky - Fotolia.com
Przepisy tzw. ustawy krajobrazowej czekają już tylko na podpis Prezydenta RP. Narzędzie, które otrzymają samorządy, przypomina grabie. Można nimi ogarnąć najbliższe otoczenie, ale można również grabić jedynie pieniądze. A warto pamiętać, że na grabie można też nadepnąć. więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-06-23
W czerwcu rozpoczęła się outdoorowa kampania marki Kolastyna. Promuje ona produkty z kategorii pielęgnacji słonecznej.
2017-06-12
Tymbark przygotował limitowaną edycję lemoniady. Promuje ją na outdoorze.
2017-06-07
Rozpoczęła się kampania outdoorowa marki Ketchup Włocławek. Podkreślono w niej, że mimo upływu lat produkt i jego smak nie zmieniają się.
2017-05-29
Bahlsen wprowadza do portfolio marki Hit dwa smaki sezonowe. Edycja limitowana promowana będzie w kampanii outdoorowej.
2017-05-15
Rysowane odręcznie twarze gwiazd kina pojawiły się na plakatach promujących 57. Krakowski Festiwal Filmowy. Słupy, na których widoczne są kreacje, stanęły m.in. w czterech rogach krakowskiego Rynku Głównego.
2017-05-10
Z początkiem maja ruszyła miesięczna kampania outdoorowa marki Lech Pils. Billboardy i citylighty pojawiły się w Poznaniu oraz w wybranych miastach Wielkopolski.
2017-05-09
McDonald’s zrealizował ogólnopolską kampanię na nośnikach DOOH, w której dynamiczna kreacja wyświetlała na bieżąco informację o czasie potrzebnym na dojazd do najbliższego lokalu z ofertą śniadaniową.
2017-04-26
Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich na ulicach Krakowa pojawiły się multimedialne przystanki literackie Miasta Literatury UNESCO.
2017-04-12
Internetowy sklep Answear.com prowadzi pierwszą w swojej historii kampanię na nośnikach reklamy zewnętrznej. Komunikacja ma przyciągnąć uwagę kobiet i zachęcić je do zakupu odważnych kreacji na wiosnę.
2017-04-11
W Katowicach powstał mural promujący aplikację Uber. Grafika została wykonana na ścianie budynku przy ulicy Korfantego 63. Jest to pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie marki w Polsce.
2017-04-06
Co trzeci kierowca w Polsce wysyła wiadomości, prowadząc samochód. Co drugi rozmawia przez telefon. Tymczasem pisanie w trakcie jazdy może opóźnić reakcję kierowcy nawet trzykrotnie.
2017-04-05
Fabryka rajstop Adrian przyzwyczaiła nas do reklam, które wzbudzają żywą dyskusję. Nie inaczej jest i tym razem. Najnowsza kreacja przedstawia filigranową modelkę w sari oraz hasło: „Jestem najmniejszą kobietą świata.
2017-03-24
W marcu Burger King prowadzi kampanię studenckiej promocji na wybrane zestawy. Wykorzystuje do tego monitory sieci TV Student, zainstalowane na uczelniach.
2017-03-15
Z początkiem marca firma Innogy Polska rozpoczęła kampanię prezentującą ofertę fotowoltaiczną dla klientów indywidualnych.
2017-03-06
Bank Citi Handlowy podpisał umowę z firmą Synergic na sprzedaż reklam na rowerach miejskich we wszystkich miastach, gdzie operatorem systemów jest firma Nextbike. Kontrakt obowiązuje przez 3 lata.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010776042938232