Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Public relationsInspiracje i Tematy
 
Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Nie ma dziś jasnej granicy między PR-em a marketingiem. Ale czy to znaczy, że w modnym nurcie „snucia opowieści o marce” można zacząć mijać się z prawdą? I czy PR powinien być rozliczany z efektów w podobny sposób jak reklama? Z Anną Miotk, dyrektor ds. komunikacji w PBI, autorką niedawno wydanej książki „Nowy PR”, rozmawia Jacek Szlak.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Media tradycyjne nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – twierdzi Anna Miotk. Autorka książki „Nowy PR” mówi też o tym, jakie zadania ma przed sobą piarowiec w czasach, kiedy firma nie powinna już wygłaszać komunikatów, lecz uczestniczyć w rozmowie z klientami. Na koniec nasza rozmówczyni dzieli się swoimi ciekawymi doświadczeniami zdobytymi... w chórze.
 więcej ->


Iwona Kubicz
 
14 listopada 2016


Jak zyskaæ pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Jak zyskać pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Real-time PR nie jest całkiem nowym pojęciem. Nowe podejście do informacji widoczne jest od jakiegoś czasu. Piarowcy już nie tylko szukają nowych pretekstów do stworzenia newsa – zaczęli wręcz „porywać” newsy. Tak narodził się newsjacking. więcej ->


Bartosz Nassalski
 
17 października 2016


Gor±ca nowo¶æ wraca do producenta
Gorąca nowość wraca do producenta
To miał być hit i największa konkurencja dla iPhone’a 7. Okazało się jednak, że najnowszy model smartfona Note 7 to dla Samsunga dosłowne wejście na minę. Samozapłony i wybuchy urządzeń zmusiły koreańskiego producenta do wycofania nowości z użytku.
 więcej ->


Jakub Müller
 
10 października 2016


Reagowaæ, wyja¶niaæ, informowaæ &#8211; podstawy w kryzysie <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; cheekyangels - Fotolia.com</a>
Reagować, wyjaśniać, informować – podstawy w kryzysie © cheekyangels - Fotolia.com
Żywiec Zdrój poradził sobie z kryzysem po zajściu w Bolesławcu, gdy konsument poparzył sobie gardło po wypiciu wody mineralnej Żywioł. W przeszłości nie wszystkie marki były równie dobre w zarządzaniu kryzysowym. Niektóre źle zarządzane kryzysy są pamiętane do dzisiaj. więcej ->


Martyna Bienias
 
26 września 2016


Radz± sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Radzą sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Channel 4 i marka słodyczy Maltesers odnalazły Superludzi. Wszystko za sprawą kampanii promującej igrzyska paraolimpijskie. Wspólne działania przyczyniły się do upowszechnienia wizerunku osób niepełnosprawnych, które są kreatywne, mają poczucie humoru i prowadzą aktywne życie. To ludzie, z którymi chciałby przebywać każdy z nas – których definiują ich pasje lub osobowości, a nie problemy zdrowotne. więcej ->


MJCC
 
22 sierpnia 2016


Dla lepszej kondycji biznesu i z korzy¶ci± dla potrzebuj±cych
Dla lepszej kondycji biznesu i z korzyścią dla potrzebujących
Poland Business Run jest znaną już krajową imprezą biegową, która podnosi zaangażowanie pracowników firm, promuje zdrowy styl życia i pomaga zebrać środki dla podopiecznych organizacji charytatywnych. Jak rozwijał się ten projekt? Jak prowadzona jest jego komunikacja? Napisał o tym zespół agencji MJCC, która realizuje to zadanie. więcej ->


Joanna Chłopek
 
20 lipca 2016


Jak to nakrêciæ, by widz obejrza³ z zainteresowaniem, a marka skorzysta³a?
Jak to nakręcić, by widz obejrzał z zainteresowaniem, a marka skorzystała?
Jedna minuta wideo jest warta więcej niż 1,8 miliarda słów – to zdanie słyszała chyba każda osoba związana z marketingiem. Jak jednak przygotować treści filmowe, które będą atrakcyjne dla internautów? Jak dopasować je do poszczególnych kanałów dystrybucji? Nad tym zastanawiali się uczestnicy czerwcowego spotkania z cyklu Komu Komunikacjawięcej ->


Joanna Chłopek
 
18 maja 2016


&#8222;PR po krakowsku&#8221;, czyli o popularyzacji historii miasta i w mie¶cie
„PR po krakowsku”, czyli o popularyzacji historii miasta i w mieście
Kraków – miasto zajmujące bardzo ważne miejsce w historii Polski – od dwóch lat jest gospodarzem spotkań z cyklu Komu Komunikacja. Spotkanie otwierające trzeci rok projektu poświęcono więc rozmowom o historii stolicy Małopolski oraz promujących ją ciekawych inicjatywach. więcej ->


Joanna Chłopek
 
11 maja 2016


Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Praca rzecznika prasowego bywa trudna. Zwłaszcza w instytucji, której działania szczególnie interesują opinię publiczną. Jak komunikować się z mediami, by zaspokoić ich ciekawość, jednocześnie dbając o dobry wizerunek firmy? Do czego można wykorzystać monitoring mediów podczas promocji wydarzenia i czemu „kreatywny PR” to tautologia? O tym m.in. rozmawiano podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2016więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-04-19
Kompleksową obsługą PR wszystkich produktów Oshee oraz realizacją projektów specjalnych marki zajmie się Partner of Promotion.
2017-04-18
Kenwood, producent małego sprzętu AGD, nawiązał współpracę z trenerką Katarzyną Wolską.
2017-04-13
Firma eBay rozpoczęła współpracę z Grayling Poland. Agencja zajmie się realizacją kompleksowych działań z zakresu komunikacji korporacyjnej.
2017-04-12
Związek Sadowników RP wybrał realizatorów kampanii europejskich jabłek w Algierii i Egipcie. Zwyciężyła oferta konsorcjum w składzie: Partner of Promotion oraz Global Marketing Connections.
2017-04-12
9 kwietnia amerykańskie linie lotnicze United Airlines brutalnie wyprosiły pasażera z pokładu samolotu wylatującego z Chicago. Wideo rejestrujące zajście szybko trafiło do Internetu, sprowadzając na firmę falę krytyki. Zareagowali też inwestorzy.
2017-04-12
Rady Etyki Public Relations wydała opinię na temat praktyk na rynku związanych m.in. z płatnymi formami reklamy podobnymi do advertoriali czy reklamy natywnej, ale bez informacji dla czytelnika, że jest to materiał promocyjny.
2017-04-12
Grupa Lotos chce zwiększać rozpoznawalność swojej marki na świecie. Do objęcia funkcji swojej ambasadorki zaprosiła najlepszą polską tenisistkę, Agnieszkę Radwańską. W ramach współpracy zaplanowano m.in.
2017-04-07
Wystartowała 3. edycja ogólnopolskiej kampanii „Bądź kumplem, nie dokuczaj”, organizowanej przez Cartoon Network. W tym roku twarzą akcji został piłkarz reprezentacji Polski – Jakub Błaszczykowski.
2017-04-06
Siłownie na świeżym powietrzu stają się coraz popularniejsze. Koszt zakupu urządzeń treningowych i organizacji siłowni pod chmurką ponoszą zazwyczaj gminy. Niestety, nie każda może przeznaczyć środki z budżetu na ten cel.
2017-04-04
Liczba drogowych wypadków śmiertelnych w Polsce spadała z roku na rok. W 2016 r. zaczęła jednak ponownie wzrastać.
2017-03-31
Od 1 kwietnia 2017 r. wizerunkiem Nest Banku zajmie się Made in PR. Współpraca obejmuje realizację strategii komunikacji korporacyjnej. Agencja została wybrana w wyniku przetargu.
2017-03-28
Kamil Grosicki, Michał Pazdan i Bartosz Kapustka zostali ambasadorami kampanii „Rusz się z Kubusiem!”. Wizerunki piłkarzy pojawią się m.in. na etykietach nowego produktu – wody smakowej Waterrr Sport wzbogaconej witaminami.
2017-03-28
Agencja Big Picture została wybrana do prowadzenia PR produktowego marek Herbapol i Big-Active. Przetarg dotyczył obsługi w 2017 r., a do udziału w nim zaproszono 5 agencji.
2017-03-24
Dwukrotny mistrz świata Formuły 1, Mika Häkkinen został nowym globalnym ambasadorem firmy bukmacherskiej Unibet.
2017-03-23
Polski producent drukarek 3D, Zortrax, rozpoczął współpracę z LoveBrands Relations. Do zadań agencji będzie należało opracowanie strategii komunikacji korporacyjnej spółki, jej wdrożenie oraz całościowa realizacja.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 624 (26.04)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 612 (11.04)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.015260934829712