Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Public relationsInspiracje i Tematy
 
Agnieszka Jaszcz
 
19 czerwca 2017


W jakich filmach wystêpuj± kobiety? Jak wiele mówi± na ekranie?
W jakich filmach występują kobiety? Jak wiele mówią na ekranie?
Kobiety w filmach są pokazywane dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Także dwa razy rzadziej się wypowiadają. Ta sytuacja nie zmieniła się od 1946 roku. Marnym pocieszeniem może być fakt, że jest jeden gatunek, w którym kobiety występują częściej – horror. W dodatku nawet w horrorach aktorki mówią mniej od aktorów (krzyki chyba się nie liczą). więcej ->


Joanna Chłopek
 
10 maja 2017


Trzeba dzia³aæ, zanim kryzysowa lawina ruszy na dobre <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; udra11 - Fotolia.com</a>
Trzeba działać, zanim kryzysowa lawina ruszy na dobre © udra11 - Fotolia.com
Kryzys często rodzi się wewnątrz firmy. O tym, jakie działania powinny podejmować przedsiębiorstwa, by w razie kryzysu móc zminimalizować negatywny przekaz na swój temat, rozmawiali uczestnicy Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2017. Zastanawiali się też, jaką rolę w trudnym dla marki czasie odgrywają media – te tradycyjne i społecznościowe.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Nie ma dziś jasnej granicy między PR-em a marketingiem. Ale czy to znaczy, że w modnym nurcie „snucia opowieści o marce” można zacząć mijać się z prawdą? I czy PR powinien być rozliczany z efektów w podobny sposób jak reklama? Z Anną Miotk, dyrektor ds. komunikacji w PBI, autorką niedawno wydanej książki „Nowy PR”, rozmawia Jacek Szlak.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Media tradycyjne nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – twierdzi Anna Miotk. Autorka książki „Nowy PR” mówi też o tym, jakie zadania ma przed sobą piarowiec w czasach, kiedy firma nie powinna już wygłaszać komunikatów, lecz uczestniczyć w rozmowie z klientami. Na koniec nasza rozmówczyni dzieli się swoimi ciekawymi doświadczeniami zdobytymi... w chórze.
 więcej ->


Iwona Kubicz
 
14 listopada 2016


Jak zyskaæ pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Jak zyskać pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Real-time PR nie jest całkiem nowym pojęciem. Nowe podejście do informacji widoczne jest od jakiegoś czasu. Piarowcy już nie tylko szukają nowych pretekstów do stworzenia newsa – zaczęli wręcz „porywać” newsy. Tak narodził się newsjacking. więcej ->


Bartosz Nassalski
 
17 października 2016


Gor±ca nowo¶æ wraca do producenta
Gorąca nowość wraca do producenta
To miał być hit i największa konkurencja dla iPhone’a 7. Okazało się jednak, że najnowszy model smartfona Note 7 to dla Samsunga dosłowne wejście na minę. Samozapłony i wybuchy urządzeń zmusiły koreańskiego producenta do wycofania nowości z użytku.
 więcej ->


Jakub Müller
 
10 października 2016


Reagowaæ, wyja¶niaæ, informowaæ &#8211; podstawy w kryzysie <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; cheekyangels - Fotolia.com</a>
Reagować, wyjaśniać, informować – podstawy w kryzysie © cheekyangels - Fotolia.com
Żywiec Zdrój poradził sobie z kryzysem po zajściu w Bolesławcu, gdy konsument poparzył sobie gardło po wypiciu wody mineralnej Żywioł. W przeszłości nie wszystkie marki były równie dobre w zarządzaniu kryzysowym. Niektóre źle zarządzane kryzysy są pamiętane do dzisiaj. więcej ->


Martyna Bienias
 
26 września 2016


Radz± sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Radzą sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Channel 4 i marka słodyczy Maltesers odnalazły Superludzi. Wszystko za sprawą kampanii promującej igrzyska paraolimpijskie. Wspólne działania przyczyniły się do upowszechnienia wizerunku osób niepełnosprawnych, które są kreatywne, mają poczucie humoru i prowadzą aktywne życie. To ludzie, z którymi chciałby przebywać każdy z nas – których definiują ich pasje lub osobowości, a nie problemy zdrowotne. więcej ->


MJCC
 
22 sierpnia 2016


Dla lepszej kondycji biznesu i z korzy¶ci± dla potrzebuj±cych
Dla lepszej kondycji biznesu i z korzyścią dla potrzebujących
Poland Business Run jest znaną już krajową imprezą biegową, która podnosi zaangażowanie pracowników firm, promuje zdrowy styl życia i pomaga zebrać środki dla podopiecznych organizacji charytatywnych. Jak rozwijał się ten projekt? Jak prowadzona jest jego komunikacja? Napisał o tym zespół agencji MJCC, która realizuje to zadanie. więcej ->


Joanna Chłopek
 
20 lipca 2016


Jak to nakrêciæ, by widz obejrza³ z zainteresowaniem, a marka skorzysta³a?
Jak to nakręcić, by widz obejrzał z zainteresowaniem, a marka skorzystała?
Jedna minuta wideo jest warta więcej niż 1,8 miliarda słów – to zdanie słyszała chyba każda osoba związana z marketingiem. Jak jednak przygotować treści filmowe, które będą atrakcyjne dla internautów? Jak dopasować je do poszczególnych kanałów dystrybucji? Nad tym zastanawiali się uczestnicy czerwcowego spotkania z cyklu Komu Komunikacjawięcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-06-22
Anna i Robert Lewandowscy mają większościowe udziały w agencji marketingowej Stor9_. Lewandowski, jak wszyscy najlepsi piłkarze, funkcjonuje jak przedsiębiorstwo z własnymi menedżerami, mediami i dostawcami usług marketingowych.
2017-06-22
21 czerwca Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) i Intel ogłosiły długoterminowe partnerstwo technologiczne. Umowę partnerską podpisali: prezes MKOl, Thomas Bach i Brian Krzanich, dyrektor generalny Intela. Firma do 2024 r.
2017-06-22
ONZ Kobiety (UN Women) oraz grupa największych światowych koncernów ogłaszają start projektu „Unstereotype Alliance”. W jego ramach będą walczyć ze stereotypowym postrzeganiem płci w działaniach marketingowych.
2017-06-22
Producent słodyczy, firma Wawel nawiązała współpracę z Garden of Words Group. Agencja zajmie się kompleksową obsługą PR firmy i jej marek.
2017-06-21
Marka Bytom nawiązała współpracę z Adrianem Meronkiem – utalentowanym polskim golfistą. Będzie on promował letnią kolekcję na 2017 r.
2017-06-21
Po raz trzeci wyłoniono uczelnie wysokiej reputacji Premium Brand 2017. W rankingu generalnym placówek publicznych niezmiennie prym wiedzie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
2017-06-19
15 czerwca serwis Airbnb ogłosił wprowadzenie w Europie „Community Tourism Programme”. Firma przeznaczy 5,6 mln dol.
2017-06-14
Rozpoczęła się kampania marki Carlsberg Polska „Trzeźwo myślę”. Promuje ona odpowiedzialną konsumpcję alkoholu jako element nowoczesnego stylu życia.
2017-06-14
Ambasadorem marki Cono Sur został Lech Piasecki – kolarz, mistrz Polski i świata, zwycięzca Wyścigu Pokoju z 1985 r. Marka jest też oficjalnym winem Tour de France.
2017-06-12
Należąca do Grupy Media Markt Saturn marka Saturn od 1 czerwca współpracuje z Roots PR. To rozszerzenie trwającej od 2016 r. współpracy, która rozpoczęła się wygranym przetargiem na obsługę marki Media Markt.
2017-06-12
10 czerwca internautka podająca się za byłą pracownicę Avonu zamieściła na swoim facebookowym profilu post, który poruszył social media.
2017-06-12
12 czerwca PKN Orlen i Polski Związek Kolarski nawiązały współpracę w zakresie sponsoringu strategicznego. Potrwa ona do 2020 r. Spółka wspierać będzie m.in.
2017-06-07
Firma Future Processing z branży IT powierzyła agencji Planet PR opracowanie międzynarodowej strategii komunikacji. Współpraca ma charakter projektowy i trwa od stycznia.
2017-06-07
Firma Circle K Polska, dotychczas znana jako Statoil Fuel & Retail Polska, podpisała kontrakt z Grayling Poland. Agencja opracuje i wdroży kompleksową strategię komunikacji korporacyjnej spółki.
2017-06-06
Supermodelka Heidi Klum zaprojektuje dla sieci Lidl kolekcję odzieży. Produkty mają pojawić się w sklepach w drugiej połowie roku.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.011394023895264