Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Public relationsInspiracje i Tematy
 
Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Nie ma dziś jasnej granicy między PR-em a marketingiem. Ale czy to znaczy, że w modnym nurcie „snucia opowieści o marce” można zacząć mijać się z prawdą? I czy PR powinien być rozliczany z efektów w podobny sposób jak reklama? Z Anną Miotk, dyrektor ds. komunikacji w PBI, autorką niedawno wydanej książki „Nowy PR”, rozmawia Jacek Szlak.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Media tradycyjne nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – twierdzi Anna Miotk. Autorka książki „Nowy PR” mówi też o tym, jakie zadania ma przed sobą piarowiec w czasach, kiedy firma nie powinna już wygłaszać komunikatów, lecz uczestniczyć w rozmowie z klientami. Na koniec nasza rozmówczyni dzieli się swoimi ciekawymi doświadczeniami zdobytymi... w chórze.
 więcej ->


Iwona Kubicz
 
14 listopada 2016


Jak zyskaæ pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Jak zyskać pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Real-time PR nie jest całkiem nowym pojęciem. Nowe podejście do informacji widoczne jest od jakiegoś czasu. Piarowcy już nie tylko szukają nowych pretekstów do stworzenia newsa – zaczęli wręcz „porywać” newsy. Tak narodził się newsjacking. więcej ->


Bartosz Nassalski
 
17 października 2016


Gor±ca nowo¶æ wraca do producenta
Gorąca nowość wraca do producenta
To miał być hit i największa konkurencja dla iPhone’a 7. Okazało się jednak, że najnowszy model smartfona Note 7 to dla Samsunga dosłowne wejście na minę. Samozapłony i wybuchy urządzeń zmusiły koreańskiego producenta do wycofania nowości z użytku.
 więcej ->


Jakub Müller
 
10 października 2016


Reagowaæ, wyja¶niaæ, informowaæ &#8211; podstawy w kryzysie <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; cheekyangels - Fotolia.com</a>
Reagować, wyjaśniać, informować – podstawy w kryzysie © cheekyangels - Fotolia.com
Żywiec Zdrój poradził sobie z kryzysem po zajściu w Bolesławcu, gdy konsument poparzył sobie gardło po wypiciu wody mineralnej Żywioł. W przeszłości nie wszystkie marki były równie dobre w zarządzaniu kryzysowym. Niektóre źle zarządzane kryzysy są pamiętane do dzisiaj. więcej ->


Martyna Bienias
 
26 września 2016


Radz± sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Radzą sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Channel 4 i marka słodyczy Maltesers odnalazły Superludzi. Wszystko za sprawą kampanii promującej igrzyska paraolimpijskie. Wspólne działania przyczyniły się do upowszechnienia wizerunku osób niepełnosprawnych, które są kreatywne, mają poczucie humoru i prowadzą aktywne życie. To ludzie, z którymi chciałby przebywać każdy z nas – których definiują ich pasje lub osobowości, a nie problemy zdrowotne. więcej ->


MJCC
 
22 sierpnia 2016


Dla lepszej kondycji biznesu i z korzy¶ci± dla potrzebuj±cych
Dla lepszej kondycji biznesu i z korzyścią dla potrzebujących
Poland Business Run jest znaną już krajową imprezą biegową, która podnosi zaangażowanie pracowników firm, promuje zdrowy styl życia i pomaga zebrać środki dla podopiecznych organizacji charytatywnych. Jak rozwijał się ten projekt? Jak prowadzona jest jego komunikacja? Napisał o tym zespół agencji MJCC, która realizuje to zadanie. więcej ->


Joanna Chłopek
 
20 lipca 2016


Jak to nakrêciæ, by widz obejrza³ z zainteresowaniem, a marka skorzysta³a?
Jak to nakręcić, by widz obejrzał z zainteresowaniem, a marka skorzystała?
Jedna minuta wideo jest warta więcej niż 1,8 miliarda słów – to zdanie słyszała chyba każda osoba związana z marketingiem. Jak jednak przygotować treści filmowe, które będą atrakcyjne dla internautów? Jak dopasować je do poszczególnych kanałów dystrybucji? Nad tym zastanawiali się uczestnicy czerwcowego spotkania z cyklu Komu Komunikacjawięcej ->


Joanna Chłopek
 
18 maja 2016


&#8222;PR po krakowsku&#8221;, czyli o popularyzacji historii miasta i w mie¶cie
„PR po krakowsku”, czyli o popularyzacji historii miasta i w mieście
Kraków – miasto zajmujące bardzo ważne miejsce w historii Polski – od dwóch lat jest gospodarzem spotkań z cyklu Komu Komunikacja. Spotkanie otwierające trzeci rok projektu poświęcono więc rozmowom o historii stolicy Małopolski oraz promujących ją ciekawych inicjatywach. więcej ->


Joanna Chłopek
 
11 maja 2016


Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Praca rzecznika prasowego bywa trudna. Zwłaszcza w instytucji, której działania szczególnie interesują opinię publiczną. Jak komunikować się z mediami, by zaspokoić ich ciekawość, jednocześnie dbając o dobry wizerunek firmy? Do czego można wykorzystać monitoring mediów podczas promocji wydarzenia i czemu „kreatywny PR” to tautologia? O tym m.in. rozmawiano podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2016więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-02-17
15 lutego producent pokryć dachowych i elewacyjnych Blachotrapez uzyskał tytuł oficjalnego partnera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 r.
2017-02-16
Pod koniec 2016 r. L’Oréal Paris Polska ogłosił przetarg na obsługę wprowadzenia na polski rynek marki Colorista oraz budowanie jej świadomości w ciągu całego roku. Wygrała go agencja Big Picture.
2017-02-10
Adidas Poland w drodze przetargu po raz kolejny wybrał Tailor Made PR do całościowej obsługi komunikacyjnej. Agencja zajmie się działaniami w zakresie PR, influencer marketingu oraz prowadzeniem kanałów społecznościowych marki.
2017-02-09
Mondelez poszukuje osoby, której zadaniem będzie wyrażanie opinii na temat czekolady.
2017-02-09
Od lutego kompleksowe działania public relations Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych prowadzi Face It. Agencję wybrano w wyniku przetargu, podpisano umowę na czas nieokreślony.
2017-02-07
Sieć kin Cinema City wybrała agencję PR. Od stycznia działania public relations marki prowadzi Face It.
2017-02-07
Marka Huawei Polska rozpoczęła współpracę z Multi Communications. Działania obejmą kompleksowe aktywności PR dla trzech grup biznesowych: carrier, enterprise i consumer.
2017-02-02
Firma Deloitte została partnerem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Umowa obowiązuje do końca stycznia 2018 r. Wspólne działania mają zaktywizować Polaków i zachęcić ich do gry w piłkę nożną.
2017-02-01
Internetowy kantor Cinkciarz.pl został globalnym sponsorem mistrzostw Europy piłkarzy w wieku do 21 lat. Turniej odbędzie się w czerwcu w sześciu polskich miastach. Podczas wydarzenia sponsor będzie promować m.in.
2017-01-31
Vistula Group poinformowała o przedłużeniu o 2 lata umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, na mocy której producent odzieży jest oficjalnym partnerem PZPN.
2017-01-27
Firma Remington podpisała umowę z Magnifico Marketing & PR Consultants na prowadzenie działań z zakresu public relations oraz zorganizowanie premiery nowego produktu.
2017-01-25
1 lutego rozpoczyna się druga edycja „Lechstartera” – programu organizowanego przez markę Lech Premium.
2017-01-23
Firma Aflofarm Farmacja Polska powołała do życia Fundację Aflofarm. Będzie się ona zajmować promocją profilaktyki zdrowotnej i aktywnego stylu życia oraz popularyzacją wiedzy z zakresu farmacji i medycyny.
2017-01-17
Nową twarzą marki Avon została Małgorzata Kożuchowska. Wizerunek aktorki pojawi się w zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjnej linii do makijażu True oraz nowego zapachu Viva La Vita.
2017-01-16
10 stycznia producent urządzeń gospodarstwa domowego Hotpoint i Grupa Jamie Oliver poinformowały o rozpoczęciu wieloletniej współpracy partnerskiej w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 614 (13.02)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 606 (10.02)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010828018188477