Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Public relationsInspiracje i Tematy
 
Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Nie ma dziś jasnej granicy między PR-em a marketingiem. Ale czy to znaczy, że w modnym nurcie „snucia opowieści o marce” można zacząć mijać się z prawdą? I czy PR powinien być rozliczany z efektów w podobny sposób jak reklama? Z Anną Miotk, dyrektor ds. komunikacji w PBI, autorką niedawno wydanej książki „Nowy PR”, rozmawia Jacek Szlak.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Media tradycyjne nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – twierdzi Anna Miotk. Autorka książki „Nowy PR” mówi też o tym, jakie zadania ma przed sobą piarowiec w czasach, kiedy firma nie powinna już wygłaszać komunikatów, lecz uczestniczyć w rozmowie z klientami. Na koniec nasza rozmówczyni dzieli się swoimi ciekawymi doświadczeniami zdobytymi... w chórze.
 więcej ->


Iwona Kubicz
 
14 listopada 2016


Jak zyskaæ pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Jak zyskać pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Real-time PR nie jest całkiem nowym pojęciem. Nowe podejście do informacji widoczne jest od jakiegoś czasu. Piarowcy już nie tylko szukają nowych pretekstów do stworzenia newsa – zaczęli wręcz „porywać” newsy. Tak narodził się newsjacking. więcej ->


Bartosz Nassalski
 
17 października 2016


Gor±ca nowo¶æ wraca do producenta
Gorąca nowość wraca do producenta
To miał być hit i największa konkurencja dla iPhone’a 7. Okazało się jednak, że najnowszy model smartfona Note 7 to dla Samsunga dosłowne wejście na minę. Samozapłony i wybuchy urządzeń zmusiły koreańskiego producenta do wycofania nowości z użytku.
 więcej ->


Jakub Müller
 
10 października 2016


Reagowaæ, wyja¶niaæ, informowaæ &#8211; podstawy w kryzysie <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; cheekyangels - Fotolia.com</a>
Reagować, wyjaśniać, informować – podstawy w kryzysie © cheekyangels - Fotolia.com
Żywiec Zdrój poradził sobie z kryzysem po zajściu w Bolesławcu, gdy konsument poparzył sobie gardło po wypiciu wody mineralnej Żywioł. W przeszłości nie wszystkie marki były równie dobre w zarządzaniu kryzysowym. Niektóre źle zarządzane kryzysy są pamiętane do dzisiaj. więcej ->


Martyna Bienias
 
26 września 2016


Radz± sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Radzą sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Channel 4 i marka słodyczy Maltesers odnalazły Superludzi. Wszystko za sprawą kampanii promującej igrzyska paraolimpijskie. Wspólne działania przyczyniły się do upowszechnienia wizerunku osób niepełnosprawnych, które są kreatywne, mają poczucie humoru i prowadzą aktywne życie. To ludzie, z którymi chciałby przebywać każdy z nas – których definiują ich pasje lub osobowości, a nie problemy zdrowotne. więcej ->


MJCC
 
22 sierpnia 2016


Dla lepszej kondycji biznesu i z korzy¶ci± dla potrzebuj±cych
Dla lepszej kondycji biznesu i z korzyścią dla potrzebujących
Poland Business Run jest znaną już krajową imprezą biegową, która podnosi zaangażowanie pracowników firm, promuje zdrowy styl życia i pomaga zebrać środki dla podopiecznych organizacji charytatywnych. Jak rozwijał się ten projekt? Jak prowadzona jest jego komunikacja? Napisał o tym zespół agencji MJCC, która realizuje to zadanie. więcej ->


Joanna Chłopek
 
20 lipca 2016


Jak to nakrêciæ, by widz obejrza³ z zainteresowaniem, a marka skorzysta³a?
Jak to nakręcić, by widz obejrzał z zainteresowaniem, a marka skorzystała?
Jedna minuta wideo jest warta więcej niż 1,8 miliarda słów – to zdanie słyszała chyba każda osoba związana z marketingiem. Jak jednak przygotować treści filmowe, które będą atrakcyjne dla internautów? Jak dopasować je do poszczególnych kanałów dystrybucji? Nad tym zastanawiali się uczestnicy czerwcowego spotkania z cyklu Komu Komunikacjawięcej ->


Joanna Chłopek
 
18 maja 2016


&#8222;PR po krakowsku&#8221;, czyli o popularyzacji historii miasta i w mie¶cie
„PR po krakowsku”, czyli o popularyzacji historii miasta i w mieście
Kraków – miasto zajmujące bardzo ważne miejsce w historii Polski – od dwóch lat jest gospodarzem spotkań z cyklu Komu Komunikacja. Spotkanie otwierające trzeci rok projektu poświęcono więc rozmowom o historii stolicy Małopolski oraz promujących ją ciekawych inicjatywach. więcej ->


Joanna Chłopek
 
11 maja 2016


Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Praca rzecznika prasowego bywa trudna. Zwłaszcza w instytucji, której działania szczególnie interesują opinię publiczną. Jak komunikować się z mediami, by zaspokoić ich ciekawość, jednocześnie dbając o dobry wizerunek firmy? Do czego można wykorzystać monitoring mediów podczas promocji wydarzenia i czemu „kreatywny PR” to tautologia? O tym m.in. rozmawiano podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2016więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-03-24
Dwukrotny mistrz świata Formuły 1, Mika Häkkinen został nowym globalnym ambasadorem firmy bukmacherskiej Unibet.
2017-03-23
Polski producent drukarek 3D, Zortrax, rozpoczął współpracę z LoveBrands Relations. Do zadań agencji będzie należało opracowanie strategii komunikacji korporacyjnej spółki, jej wdrożenie oraz całościowa realizacja.
2017-03-23
Firma Maspex przedłużyła współpracę z agencją Michael Bridge Communication na działania PR dla marek Łowicz i Krakus. Agencji powierzono także obsługę ketchupów Kotlin.
2017-03-23
Dlaczego okres tysiąca pierwszych dni życia jest tak ważny dla rozwoju i przyszłego zdrowia dziecka? Czy rodzice wiedzą, jakie znaczenie ma żywienie malucha w jego pierwszych latach? W kampanii programu „1000 pierwszych dni dl...
2017-03-20
Spółka Vistula Group i Robert Lewandowski przedłużają kontrakt. W ramach współpracy jesienią do salonów marki trafi nowa autorska kolekcja piłkarza.
2017-03-17
Realizacją działań PR dla marki Lubella z portfolio Maspexu zajmie się agencja Michael Bridge Communication. Poprowadzi ona aktywności dotyczące głównych produktów marki: makaronów, mąk oraz płatków śniadaniowych.
2017-03-17
Kampania „Wspieram piękno” skierowana była do międzynarodowej społeczności fryzjerów współpracujących z marką Davines. Zachęcała do opowiedzenia o podejmowanych działaniach non profit na rzecz otoczenia.
2017-03-16
Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało spot na temat reformy edukacji. Pokazuje, w jaki sposób zmiany w oświacie mają wpłynąć na rozwijanie wśród uczniów umiejętności informatycznych.
2017-03-14
Fortuna Zakłady Bukmacherskie nawiązały współpracę z dziennikarzem sportowym Michałem Polem. Weźmie on udział w działaniach wizerunkowych firmy.
2017-03-13
W 2016 r. na konta organizacji pozarządowych wpłynęło 617,5 mln zł. Połowa tej sumy trafiła do 27 podmiotów. Większość z nich to duże, rozpoznawalne organizacje, sygnowane nazwiskami znanych osób.
2017-03-09
W 2018 r. Nike zamierza rozpocząć sprzedaż hidżabu dla muzułmańskich kobiet. Tradycyjne okrycie głowy ma zostać przystosowane do uprawiania sportu.
2017-03-08
Mistrzyni świata i Europy w boksie tajskim, pierwsza Polka w Ultimate Fighting Championship oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej, Joanna Jędrzejczyk została ambasadorką Oshee.
2017-03-08
„Równy świat to lepszy świat dla wszystkich” – takie jest hasło nowych działań Procter & Gamble. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet firma inauguruje kampanię „We See Equal”.
2017-03-06
W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłoszono podjęcie współpracy z dwiema firmami, które zdecydowały się na wsparcie rozgrywek Nice 1 Ligi.
2017-03-06
Wokalista Michał Szpak, finalista programu „X-Factor”, został ambasadorem marki lakierów hybrydowych Nails Company. Efektem współpracy jest sesja fotograficzna zrealizowana w Wenecji.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 619 (22.03)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 610 (22.03)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.017925977706909