Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Public relationsInspiracje i Tematy
 
Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Nie ma dziś jasnej granicy między PR-em a marketingiem. Ale czy to znaczy, że w modnym nurcie „snucia opowieści o marce” można zacząć mijać się z prawdą? I czy PR powinien być rozliczany z efektów w podobny sposób jak reklama? Z Anną Miotk, dyrektor ds. komunikacji w PBI, autorką niedawno wydanej książki „Nowy PR”, rozmawia Jacek Szlak.
 więcej ->


Jacek Szlak
 
18 stycznia 2017


Anna Miotk
Anna Miotk
Media tradycyjne nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa – twierdzi Anna Miotk. Autorka książki „Nowy PR” mówi też o tym, jakie zadania ma przed sobą piarowiec w czasach, kiedy firma nie powinna już wygłaszać komunikatów, lecz uczestniczyć w rozmowie z klientami. Na koniec nasza rozmówczyni dzieli się swoimi ciekawymi doświadczeniami zdobytymi... w chórze.
 więcej ->


Iwona Kubicz
 
14 listopada 2016


Jak zyskaæ pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Jak zyskać pozytywne zainteresowanie na cudzej wpadce?
Real-time PR nie jest całkiem nowym pojęciem. Nowe podejście do informacji widoczne jest od jakiegoś czasu. Piarowcy już nie tylko szukają nowych pretekstów do stworzenia newsa – zaczęli wręcz „porywać” newsy. Tak narodził się newsjacking. więcej ->


Bartosz Nassalski
 
17 października 2016


Gor±ca nowo¶æ wraca do producenta
Gorąca nowość wraca do producenta
To miał być hit i największa konkurencja dla iPhone’a 7. Okazało się jednak, że najnowszy model smartfona Note 7 to dla Samsunga dosłowne wejście na minę. Samozapłony i wybuchy urządzeń zmusiły koreańskiego producenta do wycofania nowości z użytku.
 więcej ->


Jakub Müller
 
10 października 2016


Reagowaæ, wyja¶niaæ, informowaæ &#8211; podstawy w kryzysie <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; cheekyangels - Fotolia.com</a>
Reagować, wyjaśniać, informować – podstawy w kryzysie © cheekyangels - Fotolia.com
Żywiec Zdrój poradził sobie z kryzysem po zajściu w Bolesławcu, gdy konsument poparzył sobie gardło po wypiciu wody mineralnej Żywioł. W przeszłości nie wszystkie marki były równie dobre w zarządzaniu kryzysowym. Niektóre źle zarządzane kryzysy są pamiętane do dzisiaj. więcej ->


Martyna Bienias
 
26 września 2016


Radz± sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Radzą sobie po mistrzowsku nie tylko w sporcie
Channel 4 i marka słodyczy Maltesers odnalazły Superludzi. Wszystko za sprawą kampanii promującej igrzyska paraolimpijskie. Wspólne działania przyczyniły się do upowszechnienia wizerunku osób niepełnosprawnych, które są kreatywne, mają poczucie humoru i prowadzą aktywne życie. To ludzie, z którymi chciałby przebywać każdy z nas – których definiują ich pasje lub osobowości, a nie problemy zdrowotne. więcej ->


MJCC
 
22 sierpnia 2016


Dla lepszej kondycji biznesu i z korzy¶ci± dla potrzebuj±cych
Dla lepszej kondycji biznesu i z korzyścią dla potrzebujących
Poland Business Run jest znaną już krajową imprezą biegową, która podnosi zaangażowanie pracowników firm, promuje zdrowy styl życia i pomaga zebrać środki dla podopiecznych organizacji charytatywnych. Jak rozwijał się ten projekt? Jak prowadzona jest jego komunikacja? Napisał o tym zespół agencji MJCC, która realizuje to zadanie. więcej ->


Joanna Chłopek
 
20 lipca 2016


Jak to nakrêciæ, by widz obejrza³ z zainteresowaniem, a marka skorzysta³a?
Jak to nakręcić, by widz obejrzał z zainteresowaniem, a marka skorzystała?
Jedna minuta wideo jest warta więcej niż 1,8 miliarda słów – to zdanie słyszała chyba każda osoba związana z marketingiem. Jak jednak przygotować treści filmowe, które będą atrakcyjne dla internautów? Jak dopasować je do poszczególnych kanałów dystrybucji? Nad tym zastanawiali się uczestnicy czerwcowego spotkania z cyklu Komu Komunikacjawięcej ->


Joanna Chłopek
 
18 maja 2016


&#8222;PR po krakowsku&#8221;, czyli o popularyzacji historii miasta i w mie¶cie
„PR po krakowsku”, czyli o popularyzacji historii miasta i w mieście
Kraków – miasto zajmujące bardzo ważne miejsce w historii Polski – od dwóch lat jest gospodarzem spotkań z cyklu Komu Komunikacja. Spotkanie otwierające trzeci rok projektu poświęcono więc rozmowom o historii stolicy Małopolski oraz promujących ją ciekawych inicjatywach. więcej ->


Joanna Chłopek
 
11 maja 2016


Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Szesnaste spotkanie polskich specjalistów PR
Praca rzecznika prasowego bywa trudna. Zwłaszcza w instytucji, której działania szczególnie interesują opinię publiczną. Jak komunikować się z mediami, by zaspokoić ich ciekawość, jednocześnie dbając o dobry wizerunek firmy? Do czego można wykorzystać monitoring mediów podczas promocji wydarzenia i czemu „kreatywny PR” to tautologia? O tym m.in. rozmawiano podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2016więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-01-23
Firma Aflofarm Farmacja Polska powołała do życia Fundację Aflofarm. Będzie się ona zajmować promocją profilaktyki zdrowotnej i aktywnego stylu życia oraz popularyzacją wiedzy z zakresu farmacji i medycyny.
2017-01-17
Nową twarzą marki Avon została Małgorzata Kożuchowska. Wizerunek aktorki pojawi się w zakrojonej na szeroką skalę kampanii promocyjnej linii do makijażu True oraz nowego zapachu Viva La Vita.
2017-01-16
10 stycznia producent urządzeń gospodarstwa domowego Hotpoint i Grupa Jamie Oliver poinformowały o rozpoczęciu wieloletniej współpracy partnerskiej w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
2017-01-16
Piłkarz Paul Pogba połączył siły z marką Adidas Football i sygnuje swoim nazwiskiem jedną z kolekcji. W jej skład wchodzą zarówno produkty piłkarskie, jak i te do użytku codziennego.
2017-01-13
Umacnianie wizerunku solidnego pracodawcy i wspieranie strategii komunikacyjnej marki – to główne założenia współpracy Motorola Solutions z PR Inspiration.
2017-01-11
Dostawca gazu płynnego AmeriGas Polska rozstrzygnął przetarg i podjął współpracę z Partner of Promotion. W ramach umowy agencja zajmie się m.in. realizacją działań edukacyjnych, PR-em produktu oraz komunikacją wewnętrzną.
2017-01-10
Firma Toptextil jest importerem materiałów obiciowych. Jej ambasadorem został dr Marek Borowiński, specjalista psychologii koloru i visual merchandisingu, znany jako Shop Doctor.
2017-01-09
Firma TP Vision wybrała agencję Weber Shandwick do poprowadzenia zintegrowanej kampanii komunikacyjnej marki Philips TV w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Działania mają charakter ogólnoeuropejski.
2017-01-04
15 stycznia odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Play, vlogerzy oraz seniorzy przygotowali teledysk. Za każde wyświetlenie operator przekaże pieniądze na rzecz fundacji.
2017-01-03
W styczniu 2017 r. Nationale-Nederlanden rozpoczęło współpracę z Clear Communication Group. Agencja zajmie się kontaktami z mediami, szczególnie w działaniach dotyczących komunikacji produktowej oraz korporacyjnej.
2017-01-02
2 stycznia ruszyła druga edycja programu „Decydujesz, pomagamy”, realizowanego przez Tesco Polska i Fundację Tesco Dzieciom. Sieć handlowa przekaże 750 tys. zł na rzecz lokalnych społeczności w całej Polsce.
2016-12-19
15 grudnia Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Suzuki Motor Poland podpisały umowę sponsorską.
2016-12-19
Ambasadorką polskiej marki Vippi Design została Dominika Tajner-Wiśniewska – businesswoman, menedżerka i coach, jedna z uczestniczek programu telewizyjnego „Agent – gwiazdy”.
2016-12-14
Wystartowała druga odsłona akcji mBanku „Nie robisz tego w realu? Nie rób tego w Sieci!”. Uczy ona sposobów ochrony przed cyberprzestępcami.
2016-12-13
W ostatnich latach powstały nowe formy specjalnej reklamy. Są wśród nich m.in.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 610 (16.01)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 603 (18.01)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010890007019043