Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Marketing polityczny i miejscInspiracje i Tematy
 
Jakub Müller
 
20 kwietnia 2017


Ten przyk³ad przemawia do wyobra¼ni samorz±dowców zajmuj±cych siê promocj± miast
Ten przykład przemawia do wyobraźni samorządowców zajmujących się promocją miast
Przetarg na city placement władze Rybnika rozstrzygnęły kilka tygodni temu. Zwyciężyła telewizja TVN, która za 369 tys. zł zorganizuje „promocję miasta poprzez lokowanie produktu turystycznego miasta Rybnika w serialu fabularnym emitowanym na antenie telewizji ogólnodostępnej”. Będzie to tzw. serial medyczny: każdy odcinek pokaże osobny przypadek, z którym będą zmagać się lekarze.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
2 marca 2017


Prawa rêka prezydenta. Tweetuj±ca matka trójki dzieci
Prawa ręka prezydenta. Tweetująca matka trójki dzieci
Ivanka Trump jest córką wyjątkowo kontrowersyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że zamiast stać w cieniu, może zostać jedną z najbardziej wpływowych osób w kraju. Co więcej, to idealna broń w arsenale rodziny Trumpów. więcej ->


Bartosz Nassalski
 
24 października 2016


W tej grze ¿arty wystrzela siê jak zatrute strza³y
W tej grze żarty wystrzela się jak zatrute strzały
Jak zmobilizować milenialsów do głosowania i przekonać do siebie jak największą grupę wyborców? Oczywiście z wykorzystaniem mediów społecznościowych – to właśnie do social media przenosi się spory ciężar kampanii prezydenckiej.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
5 października 2016


Kto bêdzie móg³ zarobiæ wiêcej, kto mniej? Nowe rozdanie przywilejów <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; Andrey Popov - Fotolia.com</a>
Kto będzie mógł zarobić więcej, kto mniej? Nowe rozdanie przywilejów © Andrey Popov - Fotolia.com
Zmiany po wyborach zaczynają dotykać branżę PR, reklamy i mediów – i nie chodzi tylko o poprawki kadrowe na Woronicza. Stawką są przetargi na kompleksową obsługę państwowych gigantów. więcej ->


Agnieszka Tomczyk, Andrzej Jakubczyk
 
10 sierpnia 2016


Wprowadzi³ Polskê do Europy, zanim sta³o siê to modne
Wprowadził Polskę do Europy, zanim stało się to modne
Czy można osadzić wydarzenie historyczne sprzed ponad dziesięciu wieków we współczesnym kontekście? I czy należy to w ogóle robić? Dlaczego Mieszko I miałby chcieć zrobić sobie tatuaż? Cóż, kampania promująca 1050. rocznicę chrztu Polski to specyficzne wyzwanie. więcej ->


Joanna Burdek
 
20 lipca 2016


Produkt znanej marki mo¿e przypominaæ o miejscu jej pochodzenia
Produkt znanej marki może przypominać o miejscu jej pochodzenia
Niedawno mogliśmy przeczytać o ciekawej promocji marki Gdańsk. Miasto rozpoczęło współpracę z firmą odzieżową Diverse. Wyprodukowała ona kolekcję ubrań z lokalnymi symbolami, m.in. stoczniami i hashtagiem #ILoveGDN. Dochód ze sprzedaży gdańskich ubrań ma być przeznaczony na ratowanie słynnych żurawi ze stoczni. Fajne? Owszem! Nowatorskie? Pewnie.
 więcej ->


Robert Stępowski
 
18 stycznia 2016


Warto budowaæ markê, choæ to ¿mudna praca <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; Unclesam - Fotolia.com</a>
Warto budować markę, choć to żmudna praca © Unclesam - Fotolia.com
Wizerunek Polski doznaje uszczerbku, ale nie tak bardzo, jak nam się wydaje. Bez wątpienia w tym roku będziemy w stanie go odbudować. więcej ->


Marek Tobolewski
 
22 lipca 2015


Zej¶cie na poziom spraw bliskich ludziom to nie bana³ <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; JiSign - Fotolia.com</a>
Zejście na poziom spraw bliskich ludziom to nie banał © JiSign - Fotolia.com
Poznań porzuca swoje dotychczasowe pozycjonowanie jako „miasto know-how”. Branżowi eksperci występujący w branżowych mediach widzą w tym sprzeniewierzenie się branżowemu know-how. Tymczasem zamiast kurczowo trzymać się utartych marketingowych kolein, lepiej przyjrzeć się źródłom poznańskiej decyzji oraz kontekstowi, w którym do niej dochodzi. więcej ->


Robert Stępowski
 
22 lipca 2015


Czy dla satysfakcji budowania od nowa mo¿na nie liczyæ siê z kosztami? <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; Brian Jackson - Fotolia.com</a>
Czy dla satysfakcji budowania od nowa można nie liczyć się z kosztami? © Brian Jackson - Fotolia.com
Nowy prezydent, nowy pomysł na Poznań i jego markę. Wiele skrajnych opinii dotyczących zmian zaproponowanych przez Jacka Jaśkowiaka w strategii promocji. Wciąż mówimy o logo i haśle, a zapominamy o marce i pieniądzach, które już zostały na jej budowę wydane z publicznej kasy. więcej ->


Jakub Müller
 
3 czerwca 2015


Liczy siê docieranie nawet do niszowych spo³eczno¶ci
Liczy się docieranie nawet do niszowych społeczności
Brak spójnej idei przekazywanej wyborcy różnymi kanałami komunikacji. Niewielka aktywność, a później posunięcia, które tylko napędzały przeciwników online. To główne powody porażki Komorowskiego w walce o prezydenturę. więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-04-07
W Internecie pojawił się nowy spot Prawa i Sprawiedliwości. Partia wymienia w nim, co udało jej się zrobić od czasu objęcia władzy.
2017-03-09
Tuż przed wyborami szefa Rady Europy Prawo i Sprawiedliwość opublikowało spot, w którym oczernia Donalda Tuska. Film to zlepek wyrwanych z kontekstu wypowiedzi i ujęć, który ma ukazać, że były premier nie dbał o interesy Polaków.
2017-03-03
Studia to nie tylko nauka. To życiowa przygoda, szansa na poznanie wspaniałych ludzi, odkrywanie siebie i realizację pasji – przekonują twórcy spotu promującego Małopolskę.
2017-02-21
„Tu chcę żyć. Kraków 2030” to hasło kampanii, której celem jest zachęcenie mieszkańców do zaangażowania się w prace nad Strategią Rozwoju Krakowa 2030. Działania prowadzone będą na outdoorze od 21 lutego.
2017-02-20
Serwis internetowy Oko.press opublikował zalecenia, jakie urzędnikom przekazało Ministerstwo Rozwoju. 16-stronicowy dokument jest zbiorem wskazówek, w jaki sposób prezentować Polskę za granicą i jaką narrację prowadzić.
2017-02-06
Miliard złotych kosztowała budowa aren widowiskowo-sportowych jedynie w trzech miastach Polski: Gdańsku/Sopocie, Krakowie i Łodzi.
2017-01-30
25 stycznia w dzienniku „The New York Times” pojawił się artykuł dotyczący Bielska-Białej. Rick Lyman, jeden z czołowych dziennikarzy gazety, pisze o mieście w kontekście produkowanych tam niegdyś samochodów Fiat 126p.
2017-01-17
Ruszyła kampania „Szczecin rekrutuje“. Jej celem jest promocja nowych miejsc pracy i zachęcenie do szukania zatrudnienia w stolicy województwa zachodniopomorskiego.
2017-01-08
Łódź promuje nowy dworzec Łódź Fabryczna sceną z filmu „Ajlawju” Marka Koterskiego. Adaś Miauczyński (w tej roli Cezary Pazura) powraca do rodzinnej Łodzi – jego pierwszy komentarz nie jest pochwalny.
2016-12-19
Brakuje śniegu na Piotrkowskiej w Łodzi? Znudziło się morze w Gdańsku? Tegoroczne Boże Narodzenie można spędzić w Małopolsce. Rozpoczęła się świąteczna kampania tego regionu, która zachęca do przyjazdów w okresie świątecznym.
2016-12-08
7 grudnia przyjęty został „Program strategiczny promocji miasta Krakowa na lata 2016–2022”. Emocjonalna propozycja sprzedaży (ESP) przybiera postać hasła „Kraków dodaje znaczeń i porusza umysły”.
2016-10-20
„Pop-up-Store to jedno z dwóch wydarzeń odbywających się w ramach inicjatywy „Pop into Berlin”. Od 17 do 23 października w Warszawie można zobaczyć i kupić produkty berlińskich marek. Na gości czekać będzie również m.
2016-10-11
Urząd Miejski w Sosnowcu przygotował spot promujący biznesowy potencjał miasta. Reklamę można będzie obejrzeć w telewizji oraz Internecie.
2016-09-06
Eventy, city placement i działania w Internecie – to narzędzia promocji najczęściej wykorzystywane przez miasta i regiony.
2016-08-10
Gorączka „Pokemon Go” trwa. Wykorzystała to Bazylea, tworząc viralowe wideo. Krótki film ukazuje grupę osób rozrabiających na ulicach szwajcarskiego miasta w strojach Pikachu.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 624 (26.04)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 612 (11.04)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.012473106384277