Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
BiblioteczkaInspiracje i Tematy
 
Anna Miotk
 
10 lutego 2017


Ok³adka ksi±¿ki z autografem
Okładka książki z autografem
Specjalista PR nadal zajmuje się relacjami z mediami, ale rządzą się one innymi prawami. David M. Scott zaleca wąskie profilowanie listy mediów, aby notki otrzymywały tylko te osoby, których dana tematyka dotyczy. Firma powinna być też obecna w serwisach, w których dziennikarze szukają newsów. Fragment książki Anny Miotk „Nowy PR”.
 więcej ->


Maciej Tesławski
 
1 lutego 2017


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
„Program lojalnościowy” uruchamiany dla marki, której celem strategicznym jest wyłącznie sprzedaż i ze sprzedaży rozliczani są wszyscy w firmie, nie ma sensu. Nigdy nie będzie prawdziwym programem lojalnościowym. Mechanizmy mające na celu wyłącznie wzrost sprzedaży spowodują, prędzej czy później, zamianę tego programu w retencyjny, czyli niekończącą się promocję sprzedaży. Fragment książki „Konsument wierny jak pies”.
 więcej ->


Krzysztof Ratnicyn
 
25 stycznia 2017


Na pytanie, co stanowi dziś największą wartość w biznesie, wielu ekspertów odpowie, że informacja, ta pożyteczna i uzyskana we właściwym momencie. Informacja – jej jakość, standardy przechowywania oraz umiejętności przetwarzania i analizy danych – stanowi kapitał nie do przecenienia. Jest bowiem źródłem wiedzy o klientach, otoczeniu rynkowym, jakości produktów i usług oraz potrzebach rynku. Fragment książki Krzysztofa Ratnicyna „Jak nowe technologie zmieniają biznes”.
 więcej ->


Steven Krupp, Paul J. H. Schoemaker
 
7 grudnia 2016


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
Menedżerowie od dawna kwestionują sensowność tworzenia planów na przyszłość na podstawie danych z przeszłości. Eksperci porównują to do spoglądania w lusterko wsteczne samochodu podczas jazdy z zawrotną prędkością w ciemności. Fragment książki „Zwycięskie strategie” oraz konkurs, w którym można tę książkę wygrać.
 więcej ->


Marek Staniszewski
 
29 listopada 2016


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
Określanie dziś misji czy wizji dla marki staje się coraz mniej potrzebne i zasadne. Przynajmniej w takim kształcie i rozumieniu jak dotychczas. Rynkowa rzeczywistość jest coraz bardziej chaotyczna i nieprzewidywalna, więc konstruowanie abstrakcyjnych stanów docelowych w postaci np. spisanej wizji mija się dziś z celem. Od pytań w rodzaju: „gdzie chcemy być i co chcemy osiągnąć?” istotniejsze stają się kwestie: „dlaczego i po co tu w ogóle jesteśmy?”. Fragment książki „... tak na marginesie strategii” oraz konkurs, w którym można wygrać książkę.
 więcej ->


Philip Kotler
 
22 listopada 2016


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
Jedną z najwspanialszych cech amerykańskiego kapitalizmu i wolności jest to, że nasza gospodarka wytwarza produkty i usługi o niesłychanej różnorodności. Nasze sklepy są zaopatrzone we wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe, urządzenia, meble, sprzęt elektroniczny i wszystko, co można sobie wyobrazić i wymarzyć. Fragment książki Philipa Kotlera „Twarzą w twarz z kapitalizmem”.
 więcej ->


Agnieszka Walczak-Skałecka
 
26 października 2016


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
Są marki, które nie tylko pięknie i angażująco snują swoje opowieści za pomocą słów. Są marki, które mają swoje własne słowa. Twoja marka też je ma. Fragment książki Agnieszki Walczak-Skałeckiej „Silne marki osobiste zmieniają świat”. więcej ->


Natalia Suska
 
29 czerwca 2016


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
Jak pokazują wyniki wielu kampanii promocyjnych, odgadywanie przez menedżerów zajmujących się marketingiem potrzeb klientów nie jest proste. Choć każdy o tym marzy. Trudno jest wejść w buty grupy docelowej i wybrać taki przekaz, z którym konsument będzie się identyfikował, lub przygotować taką promocję, za którą będzie szalał. Fragment książki „Techniki promocji sprzedaży” Macieja Tesławskiego i współautorów.
 więcej ->


Robert Stępowski
 
15 czerwca 2016


Ok³adka ksi±¿ki „Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja”
Okładka książki „Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja”
Jak będzie wyglądał świat za 5, 10 czy 15 lat? Digital – tego słowa nie trzeba już nawet odmieniać przez wszystkie przypadki, ponieważ środowisko on-line, w którym będziemy żyć, stanie się tak naturalne, jak oddychanie. Samoprowadzące się auta, nanotechnologie, internet rzeczy i wirtualna rzeczywistość – to nasza przyszłość, i to całkiem nieodległa. Tak przynajmniej twierdzą rozmówcy Roberta Stępowskiego w książce „Komunikacja marketingowa 2030. Technologiczna rewolucja i mentalna ewolucja”.
 więcej ->


Blake Masters, Peter Thiel
 
3 lutego 2016


Ok³adka ksi±¿ki
Okładka książki
Jak wygląda firma, która w przyszłości będzie miała duże przepływy finansowe? Każdy monopol jest inny, jednak zazwyczaj mają one kilka wspólnych cech: zastrzeżoną technologię, efekt sieci, efekt skali oraz markę. Fragment książki „Zero to One” Blake'a Mastersa i Petera Thiela.
 więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-05-22
Budowanie świadomości komunikacyjnej wewnątrz organizacji to złożony proces, który wymaga konsekwencji i staranności. Pomocne mogą w nim być sprawdzone modele oraz przykłady dobrych praktyk z rynków światowych i lokalnych.
2017-04-21
19 kwietnia na rynku ukazała się książka Pawła Wójcika „Psychografia konsumentów”, wydana przez Wydawnictwo Słowa i Myśli. Prezentuje szczegółową wiedzę z zakresu psychografii konsumenta.
2016-12-14
Na rynku pojawiła się najnowsza książka Macieja Tesławskiego, pt. „Konsument wierny jak pies”. Dotyczy kwestii lojalności oraz projektowania programów lojalnościowych.
2016-12-13
Ukazał się e-book „Wizerunek miasta – co, jak, dlaczego” Jana Jacka Tyliszczaka i Andrzeja Ludwika Włoszczyńskiego.
2016-11-23
W książce „Jak nowe technologie zmieniają biznes” Krzysztof Ratnicyn podpowiada, jak efektywnie wykorzystać nowe technologie w biznesie.
2016-11-23
„Nowy PR. Jak Internet zmienił public relations” to książka Anny Miotk opisująca trendy w Internecie, które wpłynęły na zmiany w uprawianiu public relations.
2016-11-17
„Gwoździem w mózg” to zbiór felietonów marketingowych Leszka Stafieja.
2016-11-17
Marek Staniszewski w swojej najnowszej książce oprowadza czytelnika po świecie marketingu strategicznego. Z dużą dozą subiektywności pisze o markach, kulturze, społeczeństwie i gospodarce.
2016-11-17
Steven Krupp i Paul J. H. Schoemaker zasypują przepaść między dwiema dziedzinami: przywództwem i myśleniem strategicznym. Stapiają ją w jedną dyscyplinę.
2016-11-09
Eventy są coraz częściej wykorzystywanym narzędziem komunikacji marketingowej. Rośnie świadomość ich skuteczności, wzrasta też poziom wymagań stawianych agencjom eventowym.
2016-10-18
Kto przychodzi Ci do głowy, kiedy ktoś pyta o przykład silnej marki osobistej? Michael Jordan, Madonna, Steve Jobs, Matka Teresa z Kalkuty? A może ktoś, kto nie jest rozpoznawalny na całym świecie? Może to Twój profesor, nauczycielka...
2016-10-05
Co się stało z „amerykańskim snem”? Kapitalizm nie działa już tak, jak kiedyś – konkluduje Philip Kotler, znany i szanowany teoretyk biznesu, ekonomista klasyczny.
2016-06-13
Książka „E-marketing” to pozycja, która przybliża doświadczenia praktyków branży interaktywnej.
2016-05-16
Książka stanowi zbiór zredagowanych wpisów z poczytnego bloga dotyczącego „freakonomii”, a prowadzonego przez obu autorów.
2016-04-29
Mobile marketing, Big Data, model programmatic, Internet Rzeczy czy rozszerzona rzeczywistość – które z tych narzędzi będą najbardziej rozwojowe za 5, 10 czy 15 lat? Czy tradycyjne media odejdą do lamusa? O tym m.in.
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 627 (24.05)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 616 (24.05)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010766983032227