Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Kampanie reklamoweInspiracje i Tematy
 
Mateusz Lubczański
 
19 czerwca 2017


Kreatywni pomy¶l± nad problemami dzisiejszego ¶wiata
Kreatywni pomyślą nad problemami dzisiejszego świata
Największy festiwal branży reklamowej, Cannes Lions, po raz 64. zawita w ciepłym zakątku Europy. Znów będzie nagradzał za kreatywność, skłaniał do opisywania trendów i snucia refleksji nad przyszłością komunikacji marketingowej. Jakie tematy tym razem poruszy? Kogo zapewne doceni?
 więcej ->


Jakub Müller
 
19 czerwca 2017


Marki trac± wyczucie tego, co im wolno? A mo¿e testuj± kolejne granice?
Marki tracą wyczucie tego, co im wolno? A może testują kolejne granice?
Mimo wieloletnich doświadczeń i wielomiliardowych budżetów na działania w Internecie globalne marki zaliczyły ostatnio spektakularne reklamowe wpadki. Można by zapytać: co się stało ze światem reklamy? więcej ->


Rafał Sajewicz
 
19 czerwca 2017


Panzerwagen w sk³adzie ¶wiêto¶ci
Panzerwagen w składzie świętości
Polityka historyczna to ostatnio modny temat. O tyle dla nas istotny, że ma często wpływ na bieżące działania marketingowe nawet największych brandów. O tym, że warto pomyśleć historycznie, a nie tylko kreatywnie, przekonała się niedawno pewna uznana marka z branży motoryzacyjnej. więcej ->


Jakub Müller
 
19 czerwca 2017


W mówienie o tym ¶wiêcie trzeba w³o¿yæ zdecydowanie wiêcej emocji
W mówienie o tym święcie trzeba włożyć zdecydowanie więcej emocji
Jeśli królami czerwcowego handlu są Dzień Dziecka i Dzień Matki, to Dzień Ojca nie jest nawet księciem. Może podobny, ale młodszy i wciąż traktowany pobłażliwie. W ostatnich latach zmienia się kulturowa rola ojca, a marki robią wszystko, by przełożyło się to na ruch w sklepach. więcej ->


Jakub Müller
 
24 maja 2017


Tu reklamodawcy oszczêdzaj± na kreacji, a stawiaj± na zasiêg
Tu reklamodawcy oszczędzają na kreacji, a stawiają na zasięg
Polacy chętnie słuchają radia, co w ubiegłym roku przełożyło się na wzrost wydatków reklamowych w tym medium. Reklama radiowa od kilku lat zmaga się jednak z tymi samymi problemami. To przede wszystkim nawał podobnych, mało wyróżnialnych spotów, a także uzależnienie od kilku największych reklamodawców. więcej ->


Mateusz Lubczański
 
26 kwietnia 2017


Teraz piêkno = si³a. Czy to nie wt³aczanie w kolejny stereotyp?
Teraz piękno = siła. Czy to nie wtłaczanie w kolejny stereotyp?
Marka Dove od dawna twierdzi, że nie reklamuje kosmetyków. Już przez ponad dekadę przekonuje kobiety, że są piękne. Teraz zaś zabiera się do walki z kobiecymi stereotypami, a swoją najnowszą kampanię buntowniczo nazwa hakerskim atakiem na znany serwis, który często bywa źródłem zdjęć do reklam. więcej ->


Jakub Müller
 
11 kwietnia 2017


Przemianaa bardzo efektowna, ale niewiarygodna
Przemianaa bardzo efektowna, ale niewiarygodna
Wykorzystywanie mitów i konfliktów społecznych przez marki przypomina jazdę samochodem z dużą prędkością. Pozwala wyprzedzić innych, ale wymaga dobrego samochodu, umiejętności i dbałości o szczegóły. Bez tego nawet drobny błąd prowadzi do katastrofy. Takiej jak reklama Pepsi z modelką i celebrytką Kendall Jenner. więcej ->


Marcin Stan
 
14 marca 2017


Niektóre drogi mog± oddalaæ nas od celu <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; freshidea - Fotolia.com</a>
Niektóre drogi mogą oddalać nas od celu © freshidea - Fotolia.com
Jaka powinna być reklama, bez względu na formę? Oczywiście – skuteczna. Jak mawia psycholog Jacek Walkiewicz, skuteczność jest miarą prawdy. Co zatem zrobić, aby reklama działała? Na pewno unikać podstawowych, a jednak bardzo częstych błędów.
 więcej ->


Jakub Müller
 
6 marca 2017


Sala kinowa &#8211; miejsce ucieczki od codziennych k³opotów <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; nyul - Fotolia.com</a>
Sala kinowa – miejsce ucieczki od codziennych kłopotów © nyul - Fotolia.com
W ubiegłym roku Polacy chodzili do kina najchętniej od 1989 roku. Spoty przed filmami oglądali w skupieniu, a wydatki reklamowe na kino rosły w galopującym tempie. Świat idealny? Nie – to medium wymaga od reklamodawców kreatywności i umiaru. więcej ->


Joanna Burdek
 
8 lutego 2017


Spryciarz, którego trudno nie kochaæ
Spryciarz, którego trudno nie kochać
Chaser zna 1022 słowa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby był ludzkim dzieckiem. Ale nie jest. Chaser to pies rasy border collie i jest jednym z najinteligentniejszych przedstawicieli swojego gatunku na świecie. Czy taki aktor reklamowy może pomóc sprzedawać samochody? Jak najbardziej. więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-06-23
22 czerwca firma HP rozpoczęła kampanię „Do wielkich i małych projektów”, promującą urządzenie HP Deskjet GT 5820 All-in-One. Towarzyszy jej spot z udziałem aktora Wojciecha Mecwaldowskiego.
2017-06-23
Ruszyła kampania reklamowa linii kosmetyków do opalania marki Soraya. Prezentuje ona produkty o ulepszonych formułach i ze zmienioną szatą graficzną.
2017-06-22
„Kim chciałeś zostać, będąc dzieckiem?” – pytają z billboardów dzieci marzące o zawodzie strażaka i policjanta.
2017-06-22
Marka EB zaprezentowała reklamy zgodne z nową platformą komunikacyjną. Działania kierowane będą do młodych dorosłych.
2017-06-21
Ruszyła kolejna edycja kampanii ˜Pepsi „Wyzwanie smaku”. Do wspólnej zabawy będzie w tym roku zachęcał prezenter telewizyjny Filip Chajzer.
2017-06-21
mBank rozpoczął kampanię „Starcie w karcie”. Promuje w niej personalizowaną kartę debetową, na której można zamieścić własnoręcznie zaprojektowaną grafikę bądź zdjęcie.
2017-06-20
Robert Górski w spocie doradza Władysławowi Jagielle, jak zaplanować bitwę za pomocą smartfona z Internetem. Druga odsłona kampanii Orange przygotowanej według nowego formatu zachęca do skorzystania z oferty na kartę.
2017-06-20
Rozpoczęła się kolejna odsłona kampanii marki Lubella, promującej makarony w wersji mini. W spocie dwoje małych kucharzy przygotowuje deser na bazie czekoladowych świderków.
2017-06-20
Marka Barbie poszerzyła linię Fashionistas o 15 nowych lalek Ken. Wprowadzono 3 typy sylwetek – szczupłą, postawną i oryginalną. Zabawki mają też różne odcienie skóry, kolory oczu i fryzury.
2017-06-19
Allegro prezentuje kolejną reklamę z cyklu „Czego szukasz?”. Tym razem zamiast łez wzruszenia marka proponuje uśmiech nad lekką wakacyjną historią.
2017-06-19
Firma deweloperska Murapol zaprezentowała trzeci spot telewizyjny z udziałem Magdaleny Różczki. Powstał on w ramach kampanii „Bo wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej”.
2017-06-19
Wystartowała kampania „Jak skoczyć, to na Żubra”. Marka nawiązuje w niej do różnorodnych „wyskoków”, m.in. na grzyby, ryby, grilla, plenerowe spotkanie z przyjaciółmi czy weekend.
2017-06-16
14 czerwca rozpoczęła się kampania „Prawdziwe historie smakują lepiej”. Wprowadza ona na polski rynek niemiecką markę Landliebe z branży produktów mlecznych.
2017-06-16
Rozpoczęła się kampania promująca dwa modele SUV-ów marki Kia – Sportage i Sorento. Podkreślono w niej, że samochody dostępne są z pakietem wyposażenia dodatkowego Business Line oraz na atrakcyjnych warunkach leasingu.
2017-06-13
Dokładnie 200 lat temu prof. Piotr Celiński zbadał właściwości wody z nałęczowskiego źródła. Z tej okazji marka Nałęczowianka przygotowała m.in. film w technologii VR 360° oraz eventy w stylu retro.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.011137962341309