Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Kampanie reklamoweInspiracje i Tematy
 
Mateusz Lubczański
 
26 kwietnia 2017


Teraz piêkno = si³a. Czy to nie wt³aczanie w kolejny stereotyp?
Teraz piękno = siła. Czy to nie wtłaczanie w kolejny stereotyp?
Marka Dove od dawna twierdzi, że nie reklamuje kosmetyków. Już przez ponad dekadę przekonuje kobiety, że są piękne. Teraz zaś zabiera się do walki z kobiecymi stereotypami, a swoją najnowszą kampanię buntowniczo nazwa hakerskim atakiem na znany serwis, który często bywa źródłem zdjęć do reklam. więcej ->


Jakub Müller
 
11 kwietnia 2017


Przemianaa bardzo efektowna, ale niewiarygodna
Przemianaa bardzo efektowna, ale niewiarygodna
Wykorzystywanie mitów i konfliktów społecznych przez marki przypomina jazdę samochodem z dużą prędkością. Pozwala wyprzedzić innych, ale wymaga dobrego samochodu, umiejętności i dbałości o szczegóły. Bez tego nawet drobny błąd prowadzi do katastrofy. Takiej jak reklama Pepsi z modelką i celebrytką Kendall Jenner. więcej ->


Marcin Stan
 
14 marca 2017


Niektóre drogi mog± oddalaæ nas od celu <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; freshidea - Fotolia.com</a>
Niektóre drogi mogą oddalać nas od celu © freshidea - Fotolia.com
Jaka powinna być reklama, bez względu na formę? Oczywiście – skuteczna. Jak mawia psycholog Jacek Walkiewicz, skuteczność jest miarą prawdy. Co zatem zrobić, aby reklama działała? Na pewno unikać podstawowych, a jednak bardzo częstych błędów.
 więcej ->


Jakub Müller
 
6 marca 2017


Sala kinowa &#8211; miejsce ucieczki od codziennych k³opotów <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; nyul - Fotolia.com</a>
Sala kinowa – miejsce ucieczki od codziennych kłopotów © nyul - Fotolia.com
W ubiegłym roku Polacy chodzili do kina najchętniej od 1989 roku. Spoty przed filmami oglądali w skupieniu, a wydatki reklamowe na kino rosły w galopującym tempie. Świat idealny? Nie – to medium wymaga od reklamodawców kreatywności i umiaru. więcej ->


Joanna Burdek
 
8 lutego 2017


Spryciarz, którego trudno nie kochaæ
Spryciarz, którego trudno nie kochać
Chaser zna 1022 słowa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby był ludzkim dzieckiem. Ale nie jest. Chaser to pies rasy border collie i jest jednym z najinteligentniejszych przedstawicieli swojego gatunku na świecie. Czy taki aktor reklamowy może pomóc sprzedawać samochody? Jak najbardziej. więcej ->


redakcja
 
8 lutego 2017


Rado¶æ w ¯aganiu i Houston &#8211; têsknota ³agodzona technologi±
Radość w Żaganiu i Houston – tęsknota łagodzona technologią
Prezentujemy redakcyjny wybór najciekawszych reklam oraz wydarzeń okołosportowych związanych z tegorocznym finałem rozgrywek futbolu amerykańskiego. W tym roku pojawił się polski akcent – relacja z Żagania, gdzie od niedawna stacjonują amerykańscy żołnierze.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
1 lutego 2017


Czym zab³ysn±æ? I czy faktycznie warto?
Czym zabłysnąć? I czy faktycznie warto?
Jedna z największych imprez sportowych na świecie – finał futbolu amerykańskiego Super Bowl – wpisuje się w kulturę Stanów Zjednoczonych od 1967 roku. Wydarzenie jednak powoli ugina się pod własnym ciężarem i dostaje zadyszki.
 więcej ->


Jakub Müller
 
9 stycznia 2017


Jak przyklasn±æ twórczo¶ci amatora, by marka zyska³a jak najwiêcej?
Jak przyklasnąć twórczości amatora, by marka zyskała jak najwięcej?
Rekordowa popularność nieoficjalnego filmu Adidasa pokazuje siłę kreatywności młodych twórców amatorów lub półamatorów. Polskie marki w ostatnich latach próbowały z niej korzystać. Z różnym skutkiem.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
21 grudnia 2016


Odrobina makabry, zanim nast±pi wzruszenie? W tym roku próbuje tego Apple
Odrobina makabry, zanim nastąpi wzruszenie? W tym roku próbuje tego Apple
Pierwszy śnieg już spadł, stacje radiowe rozpoczęły emisję „Last Christmas”, a na małych ekranach pojawia się masa reklam przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy czas. Przyglądamy się ponad kilkunastu spotom nie tylko z telewizyjnych bloków reklamowych – niektóre z tych dzieł można zobaczyć tylko w Internecie. więcej ->


Agnieszka Jaszcz, Jakub Müller
 
12 grudnia 2016


Apetyt na schabowego na zagranicznym urlopie
Apetyt na schabowego na zagranicznym urlopie
Pomysł biura podróży Rainbow, by w wakacje 2017 roku zorganizować polskie strefy w Chorwacji i Grecji, wywołał kilkutygodniową, zaskakującą falę hejtu. „Teraz, k..., Polska”, „strefa Janusza”, „buraki” – brzmiały komentarze. Ma to wiele wspólnego ze specyficznym podejściem Polaków do wakacji. więcej ->




[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-04-26
27 kwietnia rozpocznie się kolejna odsłona kampanii reklamowej marki Leroy Merlin „Bohater domu”. To historia, która pokazuje, że warto marzyć i podejmować ambitne wyzwania.
2017-04-26
W kwietniu wystartowała kampania promująca Lexusa NX wyposażonego w nowoczesne systemy. Samochód reklamowany jest m.in. w telewizji.
2017-04-25
Marka 4F rozpoczęła kampanię reklamową kolekcji wiosenno-letniej na 2017 r. Przekonuje w niej, że o zwycięstwie decyduje wiara w siebie, czerpanie satysfakcji z podejmowanej aktywności, ale też dobry wygląd.
2017-04-24
24 kwietnia wystartowała kampania marki kiełbas Morliny (Animex). Jej celem jest kreowanie nowoczesnego wizerunku brandu oraz uświadomienie konsumentom, że oferuje on różnego rodzaju kiełbasy cienkie.
2017-04-21
Marka Coca-Cola wprowadziła na polski rynek wariant swojego sztandarowego napoju o smaku limonkowym. W kampanię nowości zaangażowani są twórcy znani z YouTube, m.in.
2017-04-21
Kobiety w reklamach najczęściej ukazywane są w stereotypowy sposób – jako seksbomby albo gospodynie domowe. Według raportu Dove z 2016 r. 68% respondentek nie identyfikuje się z takim obrazem. Marka postanowiła więc...
2017-04-20
Marka Hoop Cola ma nowe logo i symbol – gwiazdę. To znak jakości produktowej, ale też wartości takich jak rodzinność i wsparcie w dążeniu do realizacji marzeń.
2017-04-19
„Farba, która dba o Ciebie” – to hasło kampanii reklamowej marki Magnat. W działaniach rozpoczętych 17 kwietnia bierze udział Wojciech Modest Amaro.
2017-04-19
12 kwietnia w amerykańskiej telewizji pojawiła się reklama Burger Kinga wykreowana przez agencję David. Wypowiadana w niej kwestia aktywowała urządzenia Google Home, które przeszukiwały Internet, by odpowiedzieć na pytanie, czym jest whopper.
2017-04-19
Wystartowała kampania lodów Koral z udziałem Macieja Musiała – młodego aktora znanego m.in. z ról w serialach „Rodzinka.pl” czy „Ojciec Mateusz”.
2017-04-18
17 kwietnia startuje druga część kampanii promującej ofertę przedpłaconą w T-Mobile. W spocie obok Piotra Kędzierskiego zobaczymy piosenkarkę Sylwię Grzeszczak.
2017-04-18
Orange odświeża format kreatywny promujący ofertę na kartę. Pierwszą okazją do prezentacji nowej koncepcji jest kampania informująca o nielimitowanych rozmowach ze wszystkimi sieciami za 25 zł miesięcznie.
2017-04-18
Powraca Planeta Warka, czyli idealny świat mężczyzn. Od 17 kwietnia emitowany jest spot odsłaniający kolejne oblicza wyśnionej krainy. Tym razem przy muzyce z filmu „Siedmiu wspaniałych”.
2017-04-18
„Mocniej, szybciej, celniej, trzeźwiej” – tak brzmi nowe hasło Tigera. W spocie niczym mantrę wypowiada je Fokus – współtwórca grupy Paktofonika.
2017-04-18
Ruszyła pierwsza kampania hybrydowych lakierów do paznokci Semilac w mediach masowych. Ambasadorką marki została wokalistka Margaret, a hasło działań reklamowych brzmi: „Najlepszy kolor to trwały kolor”.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 624 (26.04)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 612 (11.04)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010829925537109