Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Kampanie reklamoweInspiracje i Tematy
 
Marcin Stan
 
14 marca 2017


Niektóre drogi mog± oddalaæ nas od celu <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; freshidea - Fotolia.com</a>
Niektóre drogi mogą oddalać nas od celu © freshidea - Fotolia.com
Jaka powinna być reklama, bez względu na formę? Oczywiście – skuteczna. Jak mawia psycholog Jacek Walkiewicz, skuteczność jest miarą prawdy. Co zatem zrobić, aby reklama działała? Na pewno unikać podstawowych, a jednak bardzo częstych błędów.
 więcej ->


Jakub Müller
 
6 marca 2017


Sala kinowa &#8211; miejsce ucieczki od codziennych k³opotów <a href="http://pl.fotolia.com/Tracker/kBbsFmYfJd" target="_blank">&#169; nyul - Fotolia.com</a>
Sala kinowa – miejsce ucieczki od codziennych kłopotów © nyul - Fotolia.com
W ubiegłym roku Polacy chodzili do kina najchętniej od 1989 roku. Spoty przed filmami oglądali w skupieniu, a wydatki reklamowe na kino rosły w galopującym tempie. Świat idealny? Nie – to medium wymaga od reklamodawców kreatywności i umiaru. więcej ->


Joanna Burdek
 
8 lutego 2017


Spryciarz, którego trudno nie kochaæ
Spryciarz, którego trudno nie kochać
Chaser zna 1022 słowa. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby był ludzkim dzieckiem. Ale nie jest. Chaser to pies rasy border collie i jest jednym z najinteligentniejszych przedstawicieli swojego gatunku na świecie. Czy taki aktor reklamowy może pomóc sprzedawać samochody? Jak najbardziej. więcej ->


redakcja
 
8 lutego 2017


Rado¶æ w ¯aganiu i Houston &#8211; têsknota ³agodzona technologi±
Radość w Żaganiu i Houston – tęsknota łagodzona technologią
Prezentujemy redakcyjny wybór najciekawszych reklam oraz wydarzeń okołosportowych związanych z tegorocznym finałem rozgrywek futbolu amerykańskiego. W tym roku pojawił się polski akcent – relacja z Żagania, gdzie od niedawna stacjonują amerykańscy żołnierze.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
1 lutego 2017


Czym zab³ysn±æ? I czy faktycznie warto?
Czym zabłysnąć? I czy faktycznie warto?
Jedna z największych imprez sportowych na świecie – finał futbolu amerykańskiego Super Bowl – wpisuje się w kulturę Stanów Zjednoczonych od 1967 roku. Wydarzenie jednak powoli ugina się pod własnym ciężarem i dostaje zadyszki.
 więcej ->


Jakub Müller
 
9 stycznia 2017


Jak przyklasn±æ twórczo¶ci amatora, by marka zyska³a jak najwiêcej?
Jak przyklasnąć twórczości amatora, by marka zyskała jak najwięcej?
Rekordowa popularność nieoficjalnego filmu Adidasa pokazuje siłę kreatywności młodych twórców amatorów lub półamatorów. Polskie marki w ostatnich latach próbowały z niej korzystać. Z różnym skutkiem.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
21 grudnia 2016


Odrobina makabry, zanim nast±pi wzruszenie? W tym roku próbuje tego Apple
Odrobina makabry, zanim nastąpi wzruszenie? W tym roku próbuje tego Apple
Pierwszy śnieg już spadł, stacje radiowe rozpoczęły emisję „Last Christmas”, a na małych ekranach pojawia się masa reklam przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy czas. Przyglądamy się ponad kilkunastu spotom nie tylko z telewizyjnych bloków reklamowych – niektóre z tych dzieł można zobaczyć tylko w Internecie. więcej ->


Agnieszka Jaszcz, Jakub Müller
 
12 grudnia 2016


Apetyt na schabowego na zagranicznym urlopie
Apetyt na schabowego na zagranicznym urlopie
Pomysł biura podróży Rainbow, by w wakacje 2017 roku zorganizować polskie strefy w Chorwacji i Grecji, wywołał kilkutygodniową, zaskakującą falę hejtu. „Teraz, k..., Polska”, „strefa Janusza”, „buraki” – brzmiały komentarze. Ma to wiele wspólnego ze specyficznym podejściem Polaków do wakacji. więcej ->


Mateusz Lubczański
 
14 listopada 2016


Przewidzieæ, aby ostrzec ludzi, ale te¿ wykorzystaæ marketingowo
Przewidzieć, aby ostrzec ludzi, ale też wykorzystać marketingowo
Puste sklepowe półki, bitwy o niemal każdy produkt w supermarkecie. Gdy huragan Matthew atakował wybrzeża Stanów Zjednoczonych, zdarzały się i takie sytuacje. Sklepy miały doskonałą okazję, by wyczyścić magazyny. Tyle że nie trzeba wyczekiwać naturalnych katastrof, by towar sprzedawał się praktycznie sam. Wystarczy termometr i trochę doświadczenia. więcej ->


Martyna Bienias
 
14 listopada 2016


Wesele we dwoje na kanapie? Czemu nie?
Wesele we dwoje na kanapie? Czemu nie?
Żyją na swój sposób, zgodnie z filozofią minimalizmu, wolniej i uważniej. Bohaterowie nowych kampanii marki Ikea są skupieni na tym, by bardziej być niż dużo mieć. I ze spokojem podchodzą do życiowych zmian. więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-03-24
Kampania „Zero ciążenia”, w której udział biorą Łukasz Fabiański i aktor Rafał Szałajko, ponownie nawiązuje do piłki nożnej. 24 marca rozpoczęła się emisja spotów promujących kredyt gotówkowy.
2017-03-24
W marcu wystartowała kampania promująca SUV-y Lexusa. Szczególny nacisk położono na informowanie o zaawansowanych technologicznie systemach, w które wyposażone zostały samochody.
2017-03-24
24 marca rozpoczęła się pierwsza kampania automatycznych ekspresów do kawy marki Siemens w ogólnopolskiej telewizji. W ramach działań wspierających w wybranych elektromarketach odbędą się degustacje.
2017-03-24
Kampania wizerunkowa marki odzieży sportowej Outhorn trwa od ubiegłego roku. Marka zachęca w niej, by każdy wybrał dla siebie optymalną dyscyplinę sportu, bo nie ma jednej, która byłaby obiektywnie najlepsza.
2017-03-23
Wystartowała kampania marki Żywiec Zdrój. Ma uwrażliwić Polaków na potrzebę podjęcia działań na rzecz zachowania zasobów naturalnych oraz zaangażować w konkretne działanie: posadzenie miliona drzew.
2017-03-23
Marka Bonduelle obecna jest na polskim rynku od dwudziestu pięciu lat. Z okazji jubileuszu rozpoczęła kampanię reklamową, promującą przede wszystkim Kukurydzę Złocistą.
2017-03-22
Nawet najgorszą pogodę można pokonać siłą motywacji – przekonuje Szymon Majewski w kampanii Actimela.
2017-03-22
27 kwietnia w Mińsku rozpocznie się trzydniowy Międzynarodowy Festiwal Reklamowy White Square. Wciąż jeszcze można nadsyłać prace do konkursu.
2017-03-22
W drugiej odsłonie kampanii serwisu VoD ShowMax ponownie pojawiły się osobowości świata filmu. W etiudzie filmowej pt. „Ksiądz” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego widzowie mogą zobaczyć m.in.
2017-03-22
Linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły wizerunkową kampanię kinową w Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. Jest to pierwsza tego typu akcja tej marki.
2017-03-21
Wystartowała międzynarodowa kampania 14. edycji Festiwalu Misteria Paschalia. Layout kreacji promującej festiwal utrzymany jest w minimalistycznej stylistyce.
2017-03-21
Marka Castrol Edge we współpracy z wytwórnią Universal Pictures i twórcami filmu „Szybcy i wściekli 8” przygotowała „Test Tytanu: Titanium Ice”.
2017-03-21
21 marca ukazał się kolejny spot serwisu Allegro. Trwający ponad dwie minuty film pt. „Bal” ukazuje relację córki i matki. Wspólnie poszukują one kostiumu na szkolny bal przebierańców.
2017-03-20
18 marca rozpoczęła się kampania serwisu Domiporta.pl. Spotom telewizyjnym towarzyszy hasło „Do szukania mieszkania”.
2017-03-20
Ruszyła wiosenna kampania reklamowa marki kosmetycznej Perfecta. Działania z udziałem ambasadorki, Magdaleny Różczki, potrwają kilka miesięcy.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 619 (22.03)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 610 (22.03)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010857105255127