Szukaj
Subskrypcja
Reklama w serwisie
Kontakt
Strona główna Wiadomości Inspiracje Tematy Raporty E-book Szkolenia
Experiential marketingInspiracje i Tematy
 
Martyna Bienias
 
29 marca 2017


Dwa razy w roku marka burzy wszystko, by rozkwitn±æ na nowo
Dwa razy w roku marka burzy wszystko, by rozkwitnąć na nowo
Aranżacje zmieniające butik w galerię sztuki. Marki awangardowe sąsiadujące ze streetwearowymi. A do tego ponoć najlepsza kawiarnia w Londynie. Dover Street Market od lat pokazuje, jak przełamywać monotonię w branży mody. więcej ->


Mateusz Lubczański
 
22 marca 2017


Jestem tutaj i jednocze¶nie w stu innych miejscach
Jestem tutaj i jednocześnie w stu innych miejscach
Łączą świat offline i online. Wymykają się ze sztywnych ram czasowych i wykorzystują coraz to nowe sposoby przyciągania uwagi. Eventy ewoluują niezwykle szybko, a innowacje w tej kategorii mogą stanowić branżowe być albo nie być. więcej ->


Piotr Jaworowicz
 
5 października 2016


Bezpo¶rednia obecno¶æ marki na miejscu wydarzenia najlepiej buduje relacje
Bezpośrednia obecność marki na miejscu wydarzenia najlepiej buduje relacje
Sztuka jest jednym z obszarów społecznej aktywności, do których nawiązują marki, budując swój wizerunek. W jaki sposób to robią? Między innymi poprzez obecność podczas eventów artystycznych. Spójrzmy na dwa przykłady: tegoroczne festiwale sztuki współczesnej w Warszawie i Berlinie. Jakie marki i w jaki sposób zaznaczyły na nich swą obecność?
 więcej ->


Michał Tomal
 
14 września 2016


AV1 pozwala uczestniczyæ w lekcji i podtrzymaæ kontakt z kolegami
AV1 pozwala uczestniczyć w lekcji i podtrzymać kontakt z kolegami
Ten rok szkolny jest dla uczniów norweskich szkół zupełnie wyjątkowy. Urzeczywistniło się bowiem to, z czym mogli zetknąć się w komiksach, książkach i filmach gatunku science-fiction: w ławkach zasiadły roboty. więcej ->


Agnieszka Jaszcz
 
31 sierpnia 2016


Szkolny autobus sta³ siê marsjañskim pojazdem
Szkolny autobus stał się marsjańskim pojazdem
Wirtualna rzeczywistość należy do tych innowacji, które już teraz zmieniają świat. Jej potencjał dostrzegł także koncern Lockheed Martin. Nowa technologia ma pomóc firmie wysłać dzieci na Marsa. Tylko jak jakieś gogle, hełmy czy tym bardziej kawałki tektury i soczewek miałyby doprowadzić człowieka na Czerwoną Planetę? więcej ->


Sonia Horonziak
 
22 sierpnia 2016


Czasem kreatywni rozpêdzaj± siê za bardzo
Czasem kreatywni rozpędzają się za bardzo
Plaża, stereotypowy symbol lata i wakacji, to również doskonała przestrzeń do kreatywnych promocji. Jak w tym roku marki produktów przydatnych na plaży starają się zainteresować sobą urlopowiczów? Oto kilka pomysłów przyciągających uwagę – wyróżniających się na plus i na minus. więcej ->


Agnieszka Jaszcz
 
20 lipca 2016


Marki chc± tworzyæ swoje komnaty tajemnic
Marki chcą tworzyć swoje komnaty tajemnic
Na początku tylko podglądaliśmy: witryny sklepowe, innych ludzi, filmy. Później przyszedł czas na interakcje i czynny udział w grach: komunikowanie się z innymi uczestnikami, aż po własne scenariusze rozgrywki. Ale to działo się głównie na ekranach. Teraz do gry można już najdosłowniej wejść – jak do pokoju.
 więcej ->


Mateusz Lubczański
 
15 czerwca 2016


Dla m³odych festiwal to miejsce niezapomnianych prze¿yæ. Warto byæ ich czê¶ci±
Dla młodych festiwal to miejsce niezapomnianych przeżyć. Warto być ich częścią
Branża spożywcza, telekomunikacyjna, finansowa czy energetyczna? Nie ma to najmniejszego znaczenia – firmy wyjątkowo chętnie angażują się w kosztowny sponsoring różnego typu festiwali. więcej ->


Martyna Bienias
 
13 kwietnia 2016


Potrzebne? Niepotrzebne? W kolejny sposób wyra¿aj± troskê marki o u¿ytkownika
Potrzebne? Niepotrzebne? W kolejny sposób wyrażają troskę marki o użytkownika
Są mniej lub bardziej potrzebne, czasami związane z tym, co firma robi na co dzień, ale często zaskakująco odległe do profilu jej działalności. Zazwyczaj produkowane w limitowanych seriach. Unikatowe produkty znanych marek niemal zawsze budzą spore zainteresowanie – zarówno fanów, jak i mediów. więcej ->


Martyna Bienias
 
16 marca 2016


To co¶ znacznie wiêcej ni¿ zwyk³y sponsoring czy product placement
To coś znacznie więcej niż zwykły sponsoring czy product placement
Intel i Target to dwie marki, które zostały niekwestionowanymi zwycięzcami Grammy 2016 w dziedzinie marketingu. Wszystko dzięki uczestnictwu w wyjątkowych projektach największych gwiazd muzyki pop. więcej ->
[1] 2 3 4 5 następna ostatnia 
Wiadomości
2017-05-29
Na butelkach Coca-Coli w Rumunii pojawiły się specjalne etykiety. Można je zerwać i użyć jako wejściówki na wybrane festiwale muzyczne.
2017-05-19
Marka odzieżowa H&M organizuje festiwal muzyczny „Dworzec”. Podczas trzech czerwcowych weekendów wystąpią m.in. Brodka, Pezet, Ten Typ Mes, Fisz/Emade, Taco Hemingway czy Xxanaxx.
2017-05-15
Marka Adidas rozpoczęła promocję nowego modelu butów NMD. W kwietniu w wybranych sklepach sieci Sizeer pojawiła się instalacja wykorzystująca wirtualną rzeczywistość. Dzięki niej klienci mogli udać się na spacer ulicami Tokio.
2017-05-12
Lech Browary Wielkopolski rozszerzyły ofertę zwiedzania o wycieczki w gwarze poznańskiej. Przewodnicy łączą nowoczesną polszczyznę i słownictwo piwowarskie z wyrażeniami regionalnymi.
2017-04-27
Idea Bank uruchomił placówkę bankową w pociągu. To także mobilna przestrzeń coworkingowa dla podróżnych. Wagon Idea Hub Express pojawił się w wybranych składach PKP Intercity.
2017-04-04
Ikea buduje w Lublinie swój dziesiąty sklep w Polsce. Na razie otworzyła w mieście lokal o nazwie Ikea po Sąsiedzku. Będzie w nim można poznawać kulturę skandynawską oraz oczywiście testować meble i akcesoria.
2017-02-23
7 lutego marka Electrolux przeprowadziła w Warszawie akcję „Złap oddech”. W jej ramach rozdawała przechodniom puszki z... czystym powietrzem. W ten sposób promowała swoje domowe urządzenia do walki ze smogiem.
2017-02-16
Aktywacja marki Lay’s polegała na przekazaniu uśmiechu na odległość setek kilometrów przy użyciu specjalnych paczek chipsów. 24 stycznia w Zakopanem stanęła tajemnicza winda.
2017-02-02
Coty Polska przygotowuje cykl koncertów wykorzystujących technologię wideo 360 stopni oraz wirtualnej rzeczywistości. Będzie to zwieńczenie kampanii promującej wody toaletowe marki Playboy Fragrances.
2017-01-31
Marka Nutella wraz z siecią kin Multikino przygotowała akcję, w ramach której widzowie będą mogli złożyć walentynkowe życzenia na kinowym ekranie.
2017-01-27
Nie sztuka iść na fitness czy siłownię. Co innego poćwiczyć na deskach teatru – przekonuje marka H&M.
2017-01-24
Na 3 lutego zapowiedziano światową premierę filmu „Rings” – kontynuacji horroru z 2002 r. Klienci pewnego sklepu RTV najedli się strachu podczas kupowania telewizora. To doświadczenie zgotowano im w ramach promocji kinowej nowości.
2016-12-20
Coca-Cola zaprezentowała butelkę, której zakrętka umożliwia użytkownikowi nagranie 30-sekundowej wiadomości głosowej. Można ją następnie odtworzyć poprzez odkręcenie napoju.
2016-12-09
Na fali popularności kolorowanek antystresowych serwis pornograficzny PornHub przygotował „The Adult Adult Coloring Book”.
2016-12-02
W ramach kampanii promocyjnej plastrów Tesa Powerstrips marka rzuciła wyzwanie mieszkańcom Poznania. Zaproponowała przechodniom zakład, w którym wygrać można było od 50 do 200 zł.
Oferty pracy Nowa!
Edukacja marketingowa
Ludzie
Firmy
Przetargi
 
 
Kategorie
Advertainment
Ambient media
Badania marketingowe
Biblioteczka
Design
E-mail marketing
Experiential marketing
Felieton
Handel detaliczny
Kampanie reklamowe
Kampanie społeczne
Konkursy reklamowe
Marketing bezpośredni
Marketing internetowy
Marketing młodzieżowy
Marketing mobilny
Marketing partyzancki
Marketing polityczny i miejsc
Marketing relacji
Marketing społecznościowy
Marketing szeptany
Marketing wirusowy
Media
Obsługa klienta
Prawo
Programy lojalnościowe i CRM
Promocje sprzedaży
Public relations
Reklama zewnętrzna
Shockvertising
Trendy
Zarządzanie marką
Zbędnik
 
Archiwum
Inspiracje:
nr 631 (19.06)
wszystkie wydania
Tematy:
nr 619 (21.06)
wszystkie wydania
 
 
 
Partnerzy:

Strona główna
Wiadomości
Inspiracje
Tematy
Raporty
Subskrypcja
Wyszukiwarka
Oferty pracy
Edukacja marketingowa
Kontakt z redakcją
Reklama w serwisie
Przyślij informację / artykuł
Partnerzy
Ochrona prywatności
YouTube
Facebook
Issuu
RSS
Copyright 2010 Pallad Media SC
 0.010846853256226